Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Podnikání

Papírnictví na pěší zóně a Papírnictví u pošty zvou k nákupu školních potřeb. Společně

Redakce / 25.08.2020, Dvůr Králové nad Labem
Dlouhodobě se snažíme podporovat místní firmy, živnostníky a obchodníky, kteří v našem městě nejen podnikají, ale i žijí. Udělalo nám proto radost, že provozovatelé obou papírnictví z centra Dvora Králové nyní před začátkem školy souhlasili s nápadem udělat společnou pozvánku do jejich obchodů. Cílem je přesvědčit lidi, že nákupem školních potřeb u odborníků nejen podpoříte místní firmu, která se svém oboru věnuje po celý rok.
 

Za záběry z dronu děkujeme firmě Avatech.

PAPÍRNICTVÍ S PORADENSTVÍM


Zandlerovi na PĚŠÍ ZÓNĚ Horáčkovi a Čeňkovi U POŠTY moc dobře vědí, co děti z královédvorských škol potřebují. Jaké lepidlo opravdu lepí a jaké vodovky mají syté barvy. Znají potřeby škol v našem městě. Umí obalit každý sešit, či učebnici, tuto službu nabízejí v rámci nákupu zdarma. Vědí, co je třeba v různých třídách a znají i rozmary některých učitelů a učitelek :-)

Oba obchody patří mezi dlouhodobé stálice centra našeho města. Díky těmto pracovitým lidem je naše město ještě městem a do centra mají důvod lidé zamířit nejen kvůli dobré kávě či obědu. Buďme rádi, že zde podobné podnikatele máme a podporujme je. Každé z těchto papírnictví je něčím specifické, což jsme se snažili vyzdvihnout ve videu. Víte například, že jejich služby využívají i Pražáci, kteří se vracejí na konci prázdnin domů? Že do obou obchodů jezdí lidé z okolních měst? Možná si někdy dostatečně nevážíme toho, co máme přímo pod nosem.

ŠKOLNÍ POTŘEBY


Potřeby pro školáky se na nás nyní valí z regálů každého super i hypermarketu unifikovanou základní nabídkou. Nabídkou, kde hlavním kritériem je marže supermarketu, a ne tak úplně spokojenost zákazníků. Nabídkou, kdy doslova každá tužka, každá guma má svůj plastový obal, aby bylo možné je pověsit na hák. Nabídkou, kterou jakmile se září překlopí do druhé poloviny, se strčí do krabic a vytáhne zase příští srpen. Hlavně vám tu však nikdo neporadí, jaký sešítek je vhodný pro prváka a jaký pro čtvrťáka, ani zda seženete do zakoupeného pera za měsíc náplň. 
Každý máme možnost volby.

Zde se můžete podívat na na nabídku obou obchodů v centru Dvora Králové.


 

Související články
Papírnictví u pošty ve Dvoře Králové je připravené na školáky. Poradí s výběrem a učebnice zabalí na počkání.
Papírnictví a tapety ZANDLEROVI na pěší zóně

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 758x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí