Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Podnikání

Restaurace Štěrbova vila u přehrady Les Království urychlí přípravu jídel pro hosty koncertů

Redakce / 23.06.2020
V areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království připravili provozovatelé pro letošní sezonu několik novinek. Tou hlavní oproti loňské sezóně bude nabídka jídel a rychlost přípravy, čemuž nový provozovatel Daniel Fiedor podřídil veškerou technologii.
 

Šéfkuchaři vymysleli jídelní lístky tak, aby hosty zvládli odbavit co nejrychleji, což je potřeba zejména v době, kdy na koncerty a představení v areálu dorazí i kolem tisíce lidí.

"Chtěli bychom jich odbavit alespoň polovinu. Celkem proto budou tří výdejní místa"
říká Daniel Fiedor. a přidává jídelníček 

"Budeme nabízet čerstvého pstruha z udírny, hot dogy s párkem či klobásou a také specialitu: hot dog s trhaným masem. Nebude chybět ani grilovaný kuřecí steak s čerstvou grilovanou zeleninou. Připravují se i grilovaná žebra a uzená kolena".

Na své si přijdou i děti, pro které provozovatelé chystají speciality. Pro ně budou tvarohové ovocné knedlíky, lívance s ovocem, ale i zmrzlina či nanuky.

Po celé léto se budou v areálu probíhat různé kulturní akce. Ta první byla v neděli 21. června. Simona Stašová a Petr Nárožný. Představení bylo vyprodáno a byla to pro provozovatele restaurace zkouška ohněm, kdy si vše vyzkoušeli a přišli na řadu věcí, které je potřeba ještě vylepšit Další velké akce se budou konat i v průběhu celého měsíce července a srpna.FOTOGALERIE - Restaurace v areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království urychlí přípravu jídel

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1972x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
19.04.2021 - Od pondělí 19. dubna 2021 se provoz Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem vrací do standardního režimu bez omezení. Stále však platí epidemiologická opatření.
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
1.01.2021 - 31.05.2021
ŽIJEME NA KRÁLOVÉDVORSKU
6.05.2021 19:00 - 6.05.2021 23:30
BlueFest Online