Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Setkání klientů a vedení Domova důchodců nastínilo další plány

Redakce / 23.03.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V minulém týdnu jsme po delší době uspořádali setkání obyvatel s vedením Domova. Udělali jsme si čas na to, abychom zavzpomínali a znovu si připomněli období, které pro všechny nebylo a není jednoduché. Společně jsme probrali, jaká vládní nařízení nyní platí a zároveň jsme nastínili jejich možné uvolňování.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 23. 3. 2021

Domníváme se, že postupné uvolňování budou souviset s očkováním. Přibližně 2/3 našich klientů je ale již naočkováno i druhou dávkou. Ve čtvrtek byli také první dávkou vakcíny proti onemocnění Covid očkováni ti, kteří tuto možnost nevyužili z různých důvodů v první vlně. Přibližně 2/3 uživatelů je ale již naočkováno i druhou dávkou. Těmto osobám se tak otvírají dveře při vycházkách mimo domov a k návštěvám u rodinných příslušníků. 

Dále se mohli uživatelé během setkání s vedením dozvědět, co nového se chystá u nás v Domově, jaké jsou plány pro letošní rok a na co se mohou v nejbližší době těšit. 
Ve středu odpoledne se konala kavárnička, která se tradičně těší hojné účasti.
Ve čtvrtek bylo možné zavítat na bohoslužbu s Aničkou.
O víkendu jsme si mohli zazpívat s Petrem oblíbené písničky. Hostem byla Terezka – Petrův pejsek, která nám víkendový program zpříjemnila. Děkujeme a budeme se na ni zase někdy těšit. 

O návštěvách v Domově, případně u Vás doma v období velikonočních svátků i jinak je nutné se dopředu domluvit s Mgr. Lucií Karlovou  (tel.: 724 885 909).

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem


Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 243x
 
Hodnocení článku: