Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Hledají se svědci události v Trutnově

Řidič autobusu prudce zabrzdil před přechodem a několik cestujících se po pádu zranilo.

Redakce / 26.04.2019, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
Trutnovští dopravní policisté se zabývají šetřením události v silničním provozu, ke které došlo ve čtvrtek 18. dubna 2019 krátce před půl čtvrtou odpoledne v ulici Horská u budovy Střední průmyslové Školy v Trutnově.
 

Podle prvotních skutečností měl řidič autobusu za dosud přesně nezjištěných okolností začít intenzivně brzdit před přechodem pro chodce, aby zabránil střetu s mladou chodkyní přebíhající komunikaci. V důsledku prudkého brzdění pak došlo k pádu několika cestujících, kteří utrpěli zranění a do péče si je převzali přivolaní záchranáři. Přítomnost alkoholu u řidiče vyloučila provedená dechová zkouška.

V souvislosti s šetřením události policisté hledají mladou dívku – chodkyni, která byla zřejmě v doprovodu prarodičů. Dále žádají i případné svědky, aby kontaktovali tísňovou linku 158 či přímo telefonní číslo 974539250 nebo se dostavili osobně na jakoukoliv služebnu policie.

Zdroj: www.policie.cz 

Související články
Ve Švehlově ulici hned za náměstím řidič nenahlásil dopravní nehodu a odjel
MUŽ NALEZEN - Policisté hledají 52letého muže z Trutnova

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 535x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí