Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Policie hledá svědky: na pastvině u Slotova někdo prořezal vaky se siláží

Redakce / 29.01.2018, Jaroměřsko
Po dosud neznámém pachateli, který během plynulého víkendu, přesněji v době od odpoledních hodin soboty 27. 1. 2018 do ranních hodin neděle 28. 1. 2018, na pastvině u obce Slotov poblíž Kuksu ostrým předmětem prořízl vak s uskladněnou krmnou směsí, pátrají policisté z obvodního oddělení v Jaroměři. Proříznutý vak siláže prý přijde až na 170 tisíc Kč.
 

Zatím těžko říci, zda ten, kdo prořízl fólii silážního vaku, škodil jen z legrace  a neuvědomil si následky, nebo zda to byl úmysl. Jisté však je, že tím majiteli siláže způsobil škodu za minimálně desítky tisíc korun, ale ta může dosáhnout i částky 170 000 Kč, po připočtení ceny zničené uskladněné siláže. Dosud vyčíslená škoda na poškozeném vaku je 20 000 Kč, jak bude poškozena či znehodnocena uskladněná siláž, zatím majitel nevyčíslil.

Policisté vyhodnocují všechny získané stopy a informace, také žádají veřejnost, aby v případě, že by kdokoli měl nějaké poznatky k osobě či osobám možných pachatelů či k pohybu nějakých osob ve zmíněné lokalitě (pastviny mezi Slotovem a hospitálem Kuks) od soboty 27. 1. 17.00 do neděle 28. 1. 8.00 ráno, ať je sdělí nejbližší policii.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: www.Policie.cz

 

Související články
Zákaz vstup do lesů poškozených srpnovovou vichřicí se v jaroměřských lesích prodlužovat nebude. Sousední lesy na Královédvorsku mají omezení vstupu až do února.
Opilá třicetiletá žena ve Dvoře kradla vodku
Strážníci poprvé při záchraně člověka použili externí defibrilátor
Podvodník se pokoušel po telefonu vymámit ze seniorů 180.000 korun

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1391x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí