Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Pro návštěvníky festivalu Brutal Assault v Jaroměři vzniklo speciální video

Redakce / 8.08.2019, Josefov - Jaroměřsko
Pro příznivce a fanoušky festivalu Brutal Assault vzniklo letos povedené video - krátký informační videoklip, který slouží jako rádce a průvodce situacemi, které se v rámci největší akce v regionu dějí. Zároveň je opakovaně ve videu zmiňováno, že Josefov/Jaroměř je město, kde žijí lidé, kteří zde potřebují fungovat i během festivalu: poukazuje se zejména na špatné parkování a bujaré oslavy do ranních hodin.
 

Klip vznikl ve spolupráci Městské policie Jaroměř, Zdravotnické záchranné služby a Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje. Jedná se o povedenou formu komunikace s návštěvníky festivalu, ale i s obyvateli města. 

Do dnešního dne zhlédlo téměř pětiminutové video na youtube téměř 7 tisíc lidí. Tak snad se opět letošní rok obejde bez větších zásahů zmíněných složek. Dle očekávání pořadatelů se letošního ročníku účastní přes 20 tisíc lidí. Na chvíli tak Jaroměř více než zdvojnásobí počet lidí, které musí obsloužit. Festival začal ve středu 7. srpna a potrvá do soboty 10. srpna 2019 a je vyprodaný.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: MP Jaroměř


 

 

 
Vaše komentáře
Video jako teorie hezké, realita je ale jiná, 9.08.2019 23:30, Reagovat
MP Jaroměř si zahrála ve filmu, ale ve skutečnosti brutal naprosto nezvládá. Návštěvníci parkují na chodnících, přechodech, zastávkách, soukromých pozemcích....naprosto v rozporu s předpisy i značením. Nonstop kravál od úterý do neděle. MP odmítá zasáhnout i po volání na linku 156, prý jsou přetížení... asi natáčením druhého dílu.
 
 
Přečteno 621x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí