Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Včerejší nehodu u odbočky na Hajnici nepřežil motorkář. Policie žádá svědky o pomoc

Redakce / 16.09.2021
Ve středu 15. září došlo krátce před 17. hodinou na odbočce na Hajnici mezi obcí Nový Rokytník a Střítež na silnici I/37 k tragické dopravní nehodě, při které zemřel 24letý řidič motocyklu.

Dle dosud zjištěných skutečností došlo na křižovatce silnic I. a III. třídy ke střetu osobního motorového vozidla Škoda se silničním motocyklem Honda, na kterém kromě řidiče cestovala i spolujezdkyně. Řidič na místě zemřel, spolujezdkyně byla po střetu a prvotním ošetření letecky transportována do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. 

Provedená dechová zkouška na alkohol u řidiče vozidla Škoda vyloučila požití alkoholu před jízdou. Předběžná škoda na zúčastněných vozidlech a motocyklu přesáhla částku 400 tisíc korun. U řidiče motocyklu bylo z důvodu zjištění přesné příčiny úmrtí nařízeno provedení soudní pitvy. Silnice byla na několik hodin v obou směrech zcela uzavřena a policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy.

Výzva pro svědky


Policie České republiky tímto žádá všechny řidiče, kteří v té době místem dopravní nehody projížděli či zastavili v koloně po uvedené srážce, a mohli k nehodovému ději uvést jakoukoli informaci, nechť kontaktují nejbližší policejní služebnu nebo linku 158.

Rovněž bychom chtěli požádat řidiče motorových vozidel, jejichž dopravní prostředky jsou vybaveny funkčním kamerovým systémem, který zaznamenal jízdu motorkáře, který projížděl ve směru od obce Kocbeře na Trutnov mezi 16:40 a 16:50, nebo samotný nehodový děj, nechť se obrátí na linku 158 nebo na Obvodní oddělení v Trutnově – 974 539 651, email.tu.trutnov@pcr.czZdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 8253x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí