Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Ve Rtyni v Podkrkonoší nepřežil člověk střet s vlakem

Redakce / 30.08.2017, Rtyně v Podkrkonoší - Trutnovsko a Úpicko
V úterý 29. srpna ráno došlo ke střetu vlaku s mužem, který se pohyboval v kolejišti v prostoru zastávky vlaku v Horní Rtyni v Podkrkonoší. Muž při střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem.
 

Ke střetu mělo dojít  Ve chvíli, kdy se vlak blížil do prostor zastávky (tuto měl projíždět), zahlédl strojvedoucí muže v kolejišti, ihned použil rychlobrzdu, však střetu nedokázal zabránit. I když ke srážce došlo v pomalé rychlosti, muž zemřel. 

Dle prvotních informací nebyl nikdo z přepravovaných osob ve vlaku zraněn. Na místo události ihned vyrazila hlídka Policie ČR, včetně kriminalistů, policisté místo střetu ohledali a ihned začali zjišťovat bližší okolnosti střetu. Provoz na trati byl obnoven zhruba po 4 hodinách.

Zdroj: Policie.cz

 

Související články
Na železniční trati Jaroměř - Smiřice vjelo ráno auto pod vlak. Provoz na trati stál více než 2 hodiny

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 376x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

Inzerce



Volná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí