Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Dopravní nehoda na křižovatce v Kocbeři

Redakce / 19.12.2017, Kocbeře
Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hajnic zasahovali v pondělí před polednem (11:23) u dopravní nehody na křižovatce v obci Kocbeře.
 


Jedna osoba byla během havárie zraněna, záchranáři ji odvezli do nemocnice. Hasiči vozidla zajistili a do příjezdu policie řídili dopravu. Po zadokumentování místa nehody policisty provedli hasiči úklid vozovky. 

Křižovatka je místem napojení na hlavní tah Trutnov - Jaroměř.  Křižovatka je přehledná a po umístění radarů v obci Kocbeře i poměrně bezpečná. Zrádná je však sněhová hranice, která obcí Kocbeře prochází - pro řidiče jedoucí z Jaroměře či Dvora Králové se může v těchto místech stát ledovka nebo sněhové jazyky na silnici nemilým překvapením. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: HZS Královédvorského kraje
Foto: Martina Petrovová


 

Související články
V neděli v noci se stala v Choustníkově Hradišti vážná dopravní nehoda
Namrzající mrholení bylo pro řidiče zrádné nejen na Královédvorsku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1819x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí