Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Hasiči celou noc odklízeli stromy, noční vichřice zasáhla Trutnovsko a Náchodsko

Redakce / 4.02.2023, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
V celém kraje měli hasiči náročnou noc a zřejmě bude následovat i náročný den: noční vichřice vyhnala hasiče v Královéhradeckém kraji asi ke 140 událostem, které stále přibývají. Na silnicích navíc včera komplikoval situaci sníh.

V níže přiložené mapě jsou zaznamenány jen noční zásahy. Jednalo se především o technické pomoci při odstraňování spadlých stromů z komunikací, el. vedení nebo zajištění střech, ale také dopravní nehody a jiné technické pomoci. 
Nejvíce zásahů je evidováno u hasičských jednotek na Náchodsku a Trutnovsku (cca 100 dohromady).Zatím nebyl naštěstí nikdo zraněn. Na svých cestách buďte maximálně opatrní.

Již v pátek však byl problém se sjízdností komunikací i kvůli dopravním nehodám nejen v horských oblastech kraje.

Přehled událostí, kde hasiči aktuálně zasahují, můžete sledovat zde.

Dopravní obslužnost v kraje je zapisována průběžně zde.

Zdroj: HZS KHK

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 3391x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí