Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Hasiči řešili požár sazí v komíně v Hajnici a odstraňovali popadané stromy

Redakce / 9.01.2018
Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dále dobrovolní hasiči z Hajnic a Náchoda zasahovali v pondělí 8. ledna v 16:30 hod. u požáru sazí v komíně v Hajnici. Zjistili, že komín je částečně prasklý a vyloučili jej z užívání.
 

Po příjezdu jednotek na místo docházelo už jen k doutnání. Hasiči zkontrolovali místo události termokamerou. 

Odstraňování spadlých stromů:

Mostek (10:10) – zasahovali profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem

Malé Svatoňovice (15:22) – zasahovali dobrovolní hasiči z Malých Svatoňovic

Hajnice (17:28) – zasahovali dobrovolní hasiči z Hajnic


V pátek 5. ledna před polednem zasahovali opět profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem u dopravní nehody osobního automobilu v Choustníkově Hradišti. Došlo k poškození vozidla a úniku provozních kapalin. Jednotka zasypala uniklý olej sorpčním materiálem. Ke kontaminaci blízké strouhy nedošlo. 


Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 108x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí