Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Hasiči ze dvou jednotek vyjeli zachránit osobu na vodní nádrž Rozkoš

Redakce / 17.04.2017, Česká Skalice - Náchodsko a Broumovsko
Již nyní, v polovině dubna, vyjeli profesionální hasiči ze stanice Jaroměř společně s dobrovolnými hasiči z České Skalice k záchraně osoby z vody na vodní nádrž Rozkoš.

V neděli 16. dubna 2017 v 16:44 spustili profesionální hasiči z Jaroměře člun na vodu na Rozkoši. Po příjezdu k údajně nemohoucí osobě bylo zjištěno, že se jedná o planý poplach – šlo jen o kitera, který plaval ke břehu. Zřejmě jarní nedočkavec.

Zdroj: www.pozary.cz


Související články
Na Rozkoši plánují výstavbu přírodního koupaliště. Bez sinic i chloru.
Část trasy plánované cyklostezky mezi Náchodem a Jaroměří je dokončena. Kolem Rozkoše se už projedete na kole po "novém".
Vaše komentáře

Přečteno 677x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí