Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Nehoda u České Skalice večer omezila provoz na obchvatu

Redakce / 10.08.2018, Jaroměřsko
V části Spyta zasahovali profesionální hasiči na silnici I/33 u dopravní nehody osobního vozu a motocyklu. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby, které hasiči poskytli před příjezdem záchranářů první předlékařskou pomoc. Na místě zasahovaly všechny složky IZS, včetně letecké záchranné služby.
 

Jednotka poté pomohla záchranářům s naložením zraněného do vrtulníku. Dále zajistila místo události, pomohla s naložením vozidla i motocyklu na odtah. Následně hasiči uklidili vozovku., která byla v jednom směru uzavřena 2 hodiny. 

Lhota pod Hořičkami – požár – 18:29

Tři jednotky hasičů zasahovaly v části Újezdec u požáru hrabanky na ploše asi 6x5 metrů. Požár se rozšířil z ohniště. Místo události se nacházelo v lesním porostu, kam se zásahová technika nedostala. Jednotky musely nosit hasební látku na místo v barelech. Událost se obešla beze škody. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolné jednotky z Hořiček a Chvalkovic.

Jaroměř – požár – 21:33

Profesionální i dobrovolní hasiči z Jaroměře zasahovali u požáru suchého travního porostu a pařezu na malé ploše. Hořelo v části Josefov. Hasiči prolili místo vysokotlakým proudem, v první fázi byl požár lokalizován pomocí hasicího přístroje. Událost se obešla beze škody.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje


 

Související články
Požár pole ve Vlkově byl vidět až ze Žernova, v kraji je zákaz rozdělávání ohň ve volné přírodě
Záchrana kočky, likvidace požáru i asistence u autonehod - víkendová práce nejen jaroměřských hasičů
Nehoda na obchvatu České Skalice se obešla bez nehod

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 44x
 
 
 
Zpět
30.11.2018 - Od 22. prosince 2018 do 1. ledna 2019 budou uzavřeny odběrové místnosti na nové poliklinice ve Dvoře Králové. Odběr budou možné v nemocnici vždy do 10 hod.
23.11.2018 - Na 31. zasedání Rady Královéhradeckého kraje se v pondělí 26. listopadu bude mimo jiné vybírat zhotovitel studie možností napojení města Dvůr Králové nad D11 (PZ Borek, PZ Zboží a ZOO) z MÚK Jaroměř - sever.
14.11.2018 - Od 14.11. do 31.12. 2018 dojde k omezení parkování na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové kvůli nakládce dřevní hmoty na železniční dopravu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí