Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Sběr elektroodpadu pro dobrovolné hasiče z Královédvorska

Redakce, / 9.01.2017, Královédvorsko
Sbor dobrovolných hasičů Třebihoště a Dehtova pořádá sběr elektroodpadu. Pokud máte doma nějaký starý spotřebič, který vám doma překáží, hasiči ho od vás zdarma odvezou. Pro hasiče každý takový spotřebič znamená drobnou částku, která bude využita pro sportovní činnost. Členové sboru totiž otevírají brány extraligy a šetří na nový stroj, který by jim umožnil stát se obávanými konkurenty na závodech v hasičském sportu.

FOTOGALERIE - Hasičské závody Ráby u Pardubic

Jak nám řekl Martin Kulhánek, člen sboru dobrovolných hasičů, v sbor nyní má okolo 80 členů. "V současné době šetříme na silnější stroj, který by nám pomohl se posunout na vyšší úroveň. Nyní máme stroj o obsahu 1820 ccm, který se chystáme prodat. Ze získaných peněz bychom chtěli koupit stroj o obsahu nad 2009 ccm, který by již byl konkurenceschopný v celorepublikové konkurenci," přiblížil plány Martin Kulhánek.
"V prosinci jsme se účastnili soutěže o Prosetínského kapra, kde jsme zaběhli osobní rekord 16:19 a dostali jsme se na 5. místo z 36 týmů. Za další úspěch považujeme 7. místo na Orlických dozvucích, kde jsme ve vyřazovacích bojích porazili účastníka Extraligy Trnavu. Naše poslední závody v lednu skončili sice nezdarem, ale v -15°Celsia jsme vezli 9. místo ze 16 odvážných.

Místa svozu a odběru

Možnost svozu či odběru vždy po telefonní domluvě!

Dvůr Králové n.L.: možnost odložení elektroodpadu v areálu firmy LV Stavitelství, Lukáš Vlček - Heydukova 1035, areál firmy Novachem - bývalé barvy Vejnar. Telefon: 725 402 498.

Třebihošť: možnost odložení elektroodpadu před hasičárnou (Třebihošť 107). Telefon: 776 553 496.

Pro nabízený elektroodpad jsou dobrovolní hasiči ochotni jezdit po Dvoře a do vzdálenosti 5 km od Dvora, kde mají člena s dodávkou ochotného svážet elektroodpad jednou za 14 dnů. Objednávka odvozu na tel.: 725 402 498


Kateřina Sekyrková

Související články
Hajničtí hasiči oslavili sedmdesáté výročí založení sboru
Noční hasičská soutěž v Dubenci nabízí bezpečný odvoz domů, stanové městečko i obří skluzavku
Hasiči mají sněhovou pohotovost. Pomáhají na silnicích i na kolejích. U Ostroměře vykolejil vlak.
Statistiky zásahů hasičů Královéhradeckého kraje v roce 2016
Vaše komentáře

Přečteno 1859x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí