Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

SDH Hřibojedy opět jede na Mistrovství ČR v požárním útoku

Redakce / 16.07.2021, Hřibojedy
V letošním roce postupové soutěže získaly úplně novou podobu. Poprvé vznikly oddělené postupové soutěže pro požární útok, 100 m s překážkami a výstupu na cvičnou věž. S družstvem žen SDH Hřibojedy jsme se v sobotu 26. června zúčastnily krajského kola v požárním útoku v Hradci Králové.

FOTOGALERIE - Úspěch SDH Hřibojedy červen 2021

Po příjezdu jsme byly seznámeny s erárními stroji a poté se již mohlo jít na věc. První pokus jsme zapsaly čas 29:97. V druhém pokusu se vše nepovedlo jak by mělo. Věděly jsme, že čas z prvního pokusu již nevylepšíme, a proto jsme pokus ukončily předčasně. Čas z prvního pokusu nám stačil na druhé místo, které pro nás znamená postup na republiku, neboť z každého kraje postupují tři družstva. Společně s námi tedy postoupilo družstvo žen SDH Slatiny a SDH Velichovky. 

Mistrovství ČR v požárním útoku nás čeká 8. srpna 2021 v Hradci Králové. 

Na závěr bychom rády poděkovaly Honzovi Pištovi z SDH Rožnov, který nám předává cenné rady a také za možnost využívat jejich sportovní hřiště.

Složení týmu: 

Monika Šmídová - SDH Hostinné, Eliška Tschöpová, Daniela Tschöpová, Gabriela Tschöpová, Natalie Jaklová, Anna Vodehnalová, Lenka Vodehnalová - SDH Hřibojedy

Lenka Vodehnalová 

 
Vaše komentáře

Přečteno 724x
 
Hodnocení článku: