Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Spadlý strom zastavil ráno železniční trať z Jaroměře do Kuksu

Kvůli vichru vyjížděli hasiči K 10 nahlášeným událostem.

Redakce / 24.10.2018, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v úterý 23. 10. 2018 celkem 16 událostí, v souvislosti se silným větrem vyjížděly jednotky požární ochrany včera večer a poté v noci k celkem 10 zásahům. V ranních hodinách poté vyjížděla jednotka ke spadlému stromu, který blokoval provoz na železniční trati u Kuksu.
 

Silný vítr například uvolnil část lešení v Hradci Králové, Plotištích nad Labem. Hasiči jej částečně rozebrali tak, aby nehrozilo žádné nebezpečí. Dále odstraňovali popadané stromy na Hradecku (Štít, Hradec Králové, Slatina, Kratonohy), na Trutnovsku (Žacléř, Královec) a v Krkonoších. 

Na železniční trati u Kuksu blokoval spadlý strom dopravu u ranních spojů. Rychlíky, které se křižují ve Dvoře Králové v 8 hodin, již byly téměř bez zpoždění. 


Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje, szdc.cz 

Související články
U Zboží vyjelo auto mimo silnici, dva lidé byli zraněni
Víkendové nehody na Královédvorsku

 
Vaše komentáře
Studentka, 24.10.2018 19:17, Reagovat
Nevím, jestli se Vám 50 minut u míjejících se vlaků zdá jako minimální zpoždění:)
 
 
Přečteno 306x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí