Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

U Chvalkovic se srazil v pátek 1. září 2017 traktor se škodovkou

Redakce / 1.09.2017, Chvalkovice - Jaroměřsko
První zářijový den letošního roku byl nejenom ve znamení deště, ale také dopravních nehod. Hasiči jich na území Královéhradeckého kraje řešili jenom během pátečního dne více než patnáct a většinu z nich ve ztížených podmínkách způsobených vytrvalým deštěm. Jedna z nejvážnějších se stala u obce Chvalkovice.

 Při nehodě u Chvalkovic na Náchodsku došlo krátce po jedné hodině odpolední v zatáčce na silnici mezi Chvalkovicemi a obcí Dolany ke střetu traktoru (s přívěsem) a osobního automobilu značky Škoda Fabia. Traktoru se po střetu ulomilo a uvolnilo jedno ze zadních kol a skončil na boku, osobní vozidlo bylo nárazem odmrštěno mimo vozovku. K události vyjeli profesionální hasiči ze stanice Jaroměř. Na místě zjistili, že oba zúčastnění řidiči vyžadují ošetření. Vážněji zraněný byl muž, který cestoval sám v osobním vozidle. Hasiči mu nasadili krční límec, uložili ho do vakuové matrace a zraněnou paži mu zakryli sterilním obvazem. Následně muže předali do péče zdravotnické záchranné služby. Oba muži byli transportováni do zdravotnického zařízení. Hasiči na místě události strávili několik dalších hodin, když u havarovaných vozidel provedli protipožární opatření, asistovali policii a následně odstraňovali následky nehody. Dopravní provoz byl v místě obnoven až kolem šesté hodiny odpoledne.

Související články
Ve Dvoře Králové zůstalo ve výtahu uvězněno 7 osob
Ve Verdeku spadly traverzy z nákladního vozu
Nehoda osobního vozidla v ulici Krkonošská
V Nových Kocbeřích vyjelo auto mimo komunikaci
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1848x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí