Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Výšinka byla ve středu večer 2 hodiny neprůjezdná, objížďka vedla přes Kohoutov

Redakce / 19.04.2018, Hajnice
Na Výšince se střetly dva osobní automobily, původně zaklíněné osoby již byly po příjezdu hasičů mimo vozidla.

K dopravní nehodě, která byla původně hlášená se zaklíněním osob, vyjížděli ve 20:35 profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z obce Hajnice. Událost se stala v části Výšinka, kde se střetly dva osobní automobily. 

Po příjezdu jednotek se nacházely osoby už mimo havarované vozy. Jednotky provedly opatření proti vzniku požáru a unikající náplně zasypaly sorpčním materiálem. Po došetření nehody pomohli hasiči s naložením aut na odtahovou službu. 

Silnice I/37 byla na cca 2 hodiny uzavřena. 


Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Související články
Další úder zimy - mokrý těžký sníh a ledovky. Výšinka směrem na Střítěž je nesjízdná pro nákladní auta.
Vaše komentáře

Přečteno 1219x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí