Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

Městská nemocnice Dvůr Králové je první v kraji v hodnocení spokojenosti pacientů!

/ 23.12.2015, Dvůr Králové nad Labem
Průzkum společnosti HCI se zabývá hodnocením spokojenosti pacientů, zaměstnanců a ekonomické úspěšnosti lůžkových zdravotnických zařízení v ČR. Jako každý rok se Městská nemocnice, a.s., Dvůr Králové nad Labem zúčastnila tohoto celostátního projektu a tradičně dosáhla velice pozitivního hodnocení.
 

V kategorii hodnocení spokojenosti pacientů se umístila mezi nemocnicemi Královéhradeckého kraje na 1. místě v kategorii hospitalizovaných pacientů. Na druhém místě je nemocnice Jičín a až na třetím fakultní nemocnice Hradec Králové!

Na žebříčku finančního zdraví se Městská nemocnice, a.s., Dvůr Králové nad Labem umístila na 3. místě v rámci Královehradeckého kraje a na 29. místě v rámci celkového pořadí nemocnic v celé ČR.

Dosažené pozitivní hodnocení je výsledkem kvalitní práce všech zaměstnanců, zejména lékařů, středního a nižšího zdravotnického personálu.

Dlouhodobě pozitivní hodnocení našich služeb ze strany pacientů je dokladem kvality poskytované péče a potvrzením významu nemocnice v síti zdravotnických zařízení Královéhradec­kého kraje.

Dosahované výsledky jsou pozitivní zprávou pro naše stávající i potenciální klienty. Pro celý personál jsou současně závazkem k udržení a zvyšování kvality poskytované péče a vytváření přátelského a vstřícného prostředí do budoucnosti.


 

Související články
Dostupnost lékařské pohotovosti na Královédvorsku - aneb kam jet o víkendu k lékaři?
Chirurgická ambulance ve Dvoře Králové má o jednoho chirurga méně. MUDr. Vladimír Houf odešel do soukromé ambulance v Jaroměři
Fakultní nemocnice Hradec Králové se stává nekuřáckou nemocnicí
Rychlá lékařská pomoc ve Dvoře by mohla využívat lékaře z nemocnice. Město už slibuje finanční pomoc.
Parkování v nemocnici bude do konce roku omezené. Začíná se stavět nová laboratoř.
V královédvorské nemocnici léčí hemoroidy bezbolestným způsobem v krátkodobé anestezii
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje odvolal ředitele Romana Koudele
Zaměstnanci nemocnice ve Dvoře Králové se semkli a byli skvělí, říká hlavní sestra nemocnice Jana Holanová
Související odkazy
Nemocnice - výzkum
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 294x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí