Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

Obnovení provozu chirurgické ambulance a pracoviště rentgenu na poliklinice

Redakce / 31.03.2020
Městská nemocnice ve snaze o minimalizaci návštěv v nemocnici od středy 1. dubna obnovuje provoz chirurgické ambulance a pracoviště rentgenu na nové poliklinice v Rooseveltově ulici.
 

Městská nemocnice ve snaze o minimalizaci návštěv v nemocnici 

od středy 1. dubna 2020

obnovuje provoz chirurgické ambulance a pracoviště rentgenu na nové poliklinice v Rooseveltově ulici. Zároveň žádá pacienty chirurgické ambulance v nemocnici, aby namísto nemocniční ambulance preferovali právě pracoviště na poliklinice. Ostatní nemocniční pracoviště na nové poliklinice zůstávají nadále mimo provoz.

Zdroj: Městská nemocnice

 

Související články
Nemocnice ve Dvoře Králové a v Jičíně testují přes drive-in na Covid-19 od pondělí 6. dubna. Známe podrobnosti

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 718x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí