')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

ORL ambulanci již v Jaroměři neprovozuje žádný z lékařů

Redakce / 7.02.2019, Jaroměř - Jaroměřsko
MUDr. Jan Pivec se již rozhodl ukončit provoz své ORL ambulance v Jaroměři a odejít do zaslouženého důchodu. Obyvatelé města i okolních obcí jsou tak nuceni využívat služeb ambulancí ve vzdáleněšjích obcích. Žádná jiná ambulance totiž v Jaroměři již není.
 
Nabízí se jednak služby krajské nemocnice v Náchodě či Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde se nachází ambulantní i lůžková část. 
Navíc v Hradci Králové se nachází celá klinika ORL a chirurgie hlavy a krku, jejíž součástí je i ambulance dětské ORL (ve všední den od 10 do 13 hod.). Rozpis lékařské pohotovosti ve Fakultní henocnic Hradec Králové je zde.

V Náchodě je ORL pohotovost v rámci nemocnice jen v úterý a ve čtvrtek od 15:30 do 07:00 a o víkendech a svátcích od 7:00 do 19:00 hod. Provozní a ordinační dobu najdete zde.

V obou městech, stejně jako ve Dvoře Králové, mají své ambulantní ordinace lékaři i mimo pracoviště nemocnice.

Například ve Dvoře Králové to je Mudr. Naděžda Řehůřková (naproti městského muzeu), která se zároveň věnuje homeopatii. Ke své praxi se také vrátil Dr. Bassam Zumot, který se přestěhoval ze zázemí rodinné vily do prostor nové polikliniky v centru Dvora Králové n. L.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: www.fnkh.cz. jaromer-joesfov.cz, www.nemocnicenachod.cz
 

Související články
Dostupnost lékařské pohotovosti - aneb kam jet o víkendu k lékaři?
Vloupání do lékařské ordinace v Jaroměři
Zákaz návštěv platí téměř ve všech nemocnicích v kraji. Výjimkou je Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 299x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí