Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Lékaři

Tendr na rekonstrukci náchodské nemocnice potřetí. Obálky se otevřou v pondělí v Brně.

anonymně / 9.11.2017, Náchod - Náchodsko a Broumovsko
Datum 13. 11. 2017 je stěžejní pro všechny uchazeče o veřejnou zakázku „Oblastní nemocnice Náchod – I. etapa modernizace a dostavby“. V tento den v 10 hodin a 10 minut otevře komise obálky se všemi podanými nabídkami. Lhůta pro jejich odevzdání končí 13. 11. v 10 hodin.
 

„V současnosti již nejsme povinni poskytovat vysvětlení zadávací dokumentace, protože tato povinnost skončila osm pracovních dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek. U otevírání nabídek mají právo být přítomni zástupci účastníků zadávacího řízení, kteří podali nabídku. V zájmu transparentnosti připouštíme i účast zástupců čtyř sdělovacích prostředků, nejvýše však po dvou zástupcích z jednoho média,“ uvedl radní Václav Řehoř, který je odpovědný za oblast investic a majetku.

Otevírání obálek se uskuteční v pondělí v brněnském sídle společnosti RTS, a. s., která patří mezi významné pořadatele výběrových řízení pro zadavatele veřejných zakázek, na adrese Lazaretní 13.

Výběrové řízené na dodavatele této stavby za více než 1 mld se již opakovaně nepodařilo dovést do úspěšného konce. 

Poprvé se tendr rušil kvůli obrovskému množství dotazů, týkajících se projektové dokumentace. Nezávislý posudek potvrdil její nedostatečnost. Celý článek najdete ZDE.

Dne 16. prosince 2016 se rada Královéhradeckého kraje rozhodla již podruhé zrušit tendr na modernizaci nemocnice Náchod a to z důvodu pravděpodobného úniku informací jednomu z potenciálních uchazečů. Dalším důvodem byl nesoulad dokumentace se stavebním povolením. Podrobnosti v článku ZDE.


Nové laboratoře ve Dvoře Králové

Ve Dvoře Králové byly v pondělí 6. listopadu otevřeny nové laboratoře, na které čekali lékaři a odborný personál celých 37 let. Více o dalších investicích do královédvorské nemocnice si přečtěte zde.

Mezi aktuální investice do nemocnice v rámci Zdravotnického holdingu patří: Jičín 293 mili. Kč, Rychnov 500 mili. Kč, Náchod 1,8 mld. Kč, Dvůr 101 mil. Kč, Trutnov 80 mil. Kč. 


Zdroj: archiv kralovedvorsko.cz, www.kr-kralovehradecky.cz

 

Související články
Opakovaný tendr na rekonstrukci náchodské nemocnice je zveřejněn. Hodnota zakázky je 1,3 mld
Magnetická rezonance bude i v Náchodě. Dříve než nová nemocnice.
Laboratoře v královédvorské nemocnici se přestěhovaly do nových prostor. Podívejte se na videoreportáž a fotografie.
Výsledky auditu nemocnice v Náchodě žádají změny ve fungování krajského zdravotnictví. Řešením je i sloučení krajských nemocnic
Královédvorská nemocnice je hodnocena v ambulantní péči jako nejlepší v kraji
Náchod se dočkal - tendr na modernizaci nemocnice schválen ve výši 1,3 mld Kč. Stavět se začne na jaře

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 746x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí