Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům

MěVak, Finanční úřad a Technické služby města - aktuální změny v provozu

Redakce / 16.03.2020
Postupně nabíhají informace nejen o firmách, ale i o servisních službách města. Opět budeme informace postupně doplňovat.
 

Uzavření pracovišť společnosti Městské vodovody a kanalizace pro veřejnost

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v ČR a s ohledem na to, že vodárenské společnosti jsou zařazeny mezi kritickou infrastrukturu, jsou ode dne 16. března 2020 od 8:00 hod. uzavřena všechna pracoviště společnosti pro veřejnost. Zaměstnanci společnosti, jsou vám k dispozici na telefonech a e-mailech, které naleznete na stránkách společnosti v sekci kontakty.

Veřejnost žádáme o následující:

  • úhrady vodného a stočného provádějte výhradně bezhotovostně - platby v hotovosti nepřijímáme;
  • dočasně jsou pozastaveny výměny vodoměrů;
  • dočasně jsou pozastaveny odečty vodoměrů terénními pracovníky
  • vyjma havarijních případů je dočasně pozastaveno poskytování služeb třetím osobám.

Toto opatření platí do odvolání. Děkujeme za pochopení 

Ing. Petr Mrázek
jednatel společnosti - Ve Dvoře Králové nad Labem dne 16.03.2020


Technické služby omezují své služby, sběrný dvůr bude od 18. března uzavřen

Technické služby města Dvora Králové nad Labem informují, že v souvislosti s vydanými vládními opatřeními do odvolání omezují na dobu nebytně nutnou některé své služby: výdej (zapůjčení) štěpkovačů, výdej kompostérů a výměnu popelnic. Uzavřena je také pokladna. Pro občany bude také omezeno přistavování a vývoz velkoobjemových kontejnerů. Je to proto, aby bylo možné přednostně vyhovět požadavkům zdravotnických zařízení. Sběrný dvůr bude uzavřen od středy 18. března 2020. V pondělí 16. března 2020 platí běžná otevírací doba od 13:00 do 17:00 hod.

Technické služby města Dvora Králové nad Labem
www.tsdvur.cz


Finanční úřad ve Dvoře Králové nad Labem dočasně uzavřen, v omezeném režimu bude fungovat pracoviště v Trutnově

Pracoviště Finančního úřadu ve Dvoře Králové nad Labem je od pondělí 16. března uzavřeno. V omezeném režimu bude fungovat pracoviště v Trutnově, kde bude podatelna otevřena v pondělí a ve středu od 8:00 do 11:00 hod. Omezen bude i provoz pokladen.

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj upozorňuje, že od pondělí 16. března 2020 budou pracoviště Finančního úřadu (pracoviště v Hradci Králové, Trutnově, Náchodě, Jičíně a Rychnově nad Kněžnou) přístupná pro veřejnost v rozsahu úředních hodin podatelen, které jsou dočasně upravené na pondělí a středa od 8:00 do 11:00 hod.

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj bude dočasně přijímat platby v hotovosti pouze na územním pracovišti v Hradci Králové, a to v pondělí a ve středu od 8.00 do 11.00 hodin.

Dočasně bude omezen i provoz pracovišť v tzv. „optimalizovaném režimu 3+2“ (Nový Bydžov, Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Broumov, Hořice, Nová Paka a Kostelec nad Orlicí).

Prosíme občany, aby své záležitosti vůči úřadu řešili primárně telefonicky, nikoliv osobně. Finanční správa doporučuje ke komunikaci se správcem daně využívat dálkové formy komunikace.

Tato rozhodnutí jsou v souladu s opatřeními, která mají minimalizovat riziko přenosu nemoci mezi občany.

Mgr. Romana Barešová 
ředitelka sekce řízení a zástupce ředitele finančního úřadu pro Královéhradecký kra
 

Související články
Otevřené prodejny a výdejny ve Dvoře Králové (platné k 24. 3. 2020)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 549x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět