Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Neziskovky

Rozpravy o člověku a krajině s J. Duškem a J. Svobodou v Kohoutově (14. května 2017)

Redakce, / 12.04.2017, Kohoutov
V Kohoutově se koná 14. května od 18 hod. více než zajímavá akce: krom toho, že do Kohoutova přijede Jaroslav Dušek na Rozpravy o člověku a krajině s improvizací O stromech, tak zároveň s tím byl spuštěn projekt na Hithit na financování opravu slunečních hodin kostela. Jedno souvisí s druhým: kdo přispěje pomocí Hithitu na opravu slunečních hodin kostela 500 Kč, dostanete 2 místenky a užije si vystoupení Jaromíra Duška v kostele v sedě. Obsazovat se budou místa od předu do zadu, tak to neodkládejte.

Projekt na restaurování slunečních hodin na kostele v Kohoutově byl spuštěn na stránkách Hithit na konci března. Pokud se podaří získat částku 59 000 Kč, půjdou peníze po odečtení poplatků na účet naší veřejné sbírky. Jak již bylo zmíněno, větší přispěvatelé dostanou jako dárek místenky do kostela na 14. května 2017, menší přispěvatelé mohou mít zvěčněné své jméno u hodin či na kostele, nebo si koupí minutu či více času na restaurovaných slunečních hodinách. 

Jaroslav Dušek vystoupí na akci Rozpravy o člověku a krajině v kohoutovském kostele s improvizací "O stromech", kde zahraje také Jarda Svoboda s Fandou Holým - Trabandita a Reverend. 

Akce veřejného financování na portálu Hithit má název „ Je později, než myslíš“. Do kostela je vstup volný a veřejná sbírka na opravu kostela v něm stále probíhá. V případě úplného naplnění kostela, bude zvuk vystoupení přenášen ven. Místenky můžete získat na https://www.hithit.com/cs/project/3517/je-pozdeji-nez-myslis.

Jarmila Tyrnerová

Související články
Podpořte projekt na setkávání starých lidí a koní. Koně budou ustájení u Dvora Králové.
Vaše komentáře

Přečteno 2308x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí