Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Politika

Raději se po 4 letech pochlubíme tím, co se nám povedlo a nepovedlo ...

Redakce / 5.01.2023
To říká starosta Jan Jarolím na dotaz proč aktuální vedení města doposud nepředstavilo žádné programové prohlášení, či koaliční smlouvu. Při vyjednávání se zcela jistě na prioritách museli se Sílou Dvora domluvit.
Přesto v rozhovoru několik priorit Jan Jarolím představil a slíbil, že nějaký souhrnný dokument vedení města připraví. Až dorazí, rádi jej ihned zveřejníme, protože jsme přesvědčeni, že by měl existovat. Takto například vypadá programové prohlášení nového vedení Hořic. Svoje společné priority v tomto článku představila i královédvorská opozice.

V rozhovoru s panem starostou je dále probráno schvalování rozpočtu, letité  zádrhele budování chodníku do Žirče a nakonec i kočičí útulek. Zde se omlouvám paní Pelíškové, kterou jsem v otázkách přejmenoval na Plíškovou. Rozhovor byl natočen po jednání prosincového zastupitelstva.

Časy, kdy se o čem mluví:
0:00 - Proč nemá vedení města Programové prohlášení 2:13 - Jak složité bylo sestavit rozpočet 3:58 - Proč stále není chodník do Žirče 7:45 - Jak dál s kočičím útulkem

Jan Holan

Související články
Novým místostarostou je Vítězslav Šturma. Podívejte se na rozhovor
Video - Sportovci jsou zklamaní, že nezískali pozici v radě města. A co dalšího jsme dozvěděli od opozičních zastupitelů?
Ve Dvoře Králové vznikne pumptrek a skejtpark - i to nám řekl znovuzvolený místostarosta Jan Helbich
Jak svoje působení na pozici místostarostky hodnotí končící Alexandra Jiřičková a čím se bude dál zabývat.
Jak je na tom Jaroslav Kratěna? To bylo časté téma debat královédvoráků okolo voleb.
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 517x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí