Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz

Hledá se manažer pro destinanční management Podkrkonoší

Redakce / 13.07.2016, Královédvorsko
Podzvičinsko, z.s., neziskový spolek obcí, měst a městysů, který spravuje cestovní ruch v rámci turistické oblasti Podkrkonoší, hledá manažera cestovního ruchu. Nástup od 1. září 2016. Jedná se o práci na plný úvazek na dobu určitou. Sídlo je v Holovousích.

Hledáme projektového manažera. Pro celé Podkrkonoší. Cítíte se v destinačním managementu, turismu, evropských dotacích a marketingu jako ryba ve vodě? Pak možná hledáme právě vás.

POŽADAVKY

  • Dosažení 18 let věku, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyku, státní občanství České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
  • dosažené vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo v bakalářském studijním programu, případně středoškolské v oboru cestovní ruch, management, marketing, státní správa a regionální rozvoj
  • obor školního vzdělání: cestovní ruch, management, marketing, regionální rozvoj
  • praxe v oboru výhodou
  • jazykové znalosti: anglický, příp. jiný slovem i písmem

UVÍTÁME

  • tvorba mapových podkladů a ovládání dat GIS
  • praxe v oboru
  • vlastí automobil
  • zkušenosti s vedením projektů, znalost problematiky regionálního rozvoje a strukturálních fondů EU, znalost národních a krajských dotačních programů

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI

  • dovednost pracovat na PC (Windows, MS Office Word, Excel, Internet a elektronická pošta, správa souborů)
  • schopnost analyticky a koncepčně myslet, schopnost samostatné práce a kreativita
  • ochota se dále vzdělávat
  • umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti)
  • znalosti o regionu
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • časová flexibilita

NABÍZÍME

  • samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí v destinační společnosti, v pracovním poměru na dobu určitou
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní podmínky

NÁPLŇ PRÁCE

  • Spolupráce s jednotlivými subjekty v oblasti regionálního rozvoje a cestovního ruchu (obce, města, neziskové organizace, podnikatelské subjekty, KHK, MMR, destinační společnosti)
  • Komunikace s úřady
  • Příprava a realizace projektů z EU a dalších grantových systémů
  • Tvorba propagačních materiálů, příprava textů a článků z Podkrkonoší s tématikou CR
  • Tvorba webových prezentací
  • Tvorba turistických programů a produktů
  • Pořádání akcí v oblasti cestovního ruchu, prezentace na veletrzích apod.
  • Spolupráce a komunikace s informačními centry
  • Administrativní činnost destinační společnosti
  • Komunikace s médii, odborníky v CR, dodavateli, partnery a ostatními spolupracujícími subjekty

PŘIHLÁŠKA

Výběrové řízené proběhne dne 25. 7. 2016 od 8 hodin na OÚ v Holovousích. Přihlášky včetně požadovaných dokladů posílejte do 20. 7. 2016 do 12 hod. na níže uvedenou adresu či email.

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY

  • jméno, příjmení a titul zájemce
  • datum a místo narození, státní příslušnost
  • místo trvalého pobytu (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  • číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce

K PŘIHLÁŠCE SE PŘIPOJÍ TYTO DOKLADY

  • podrobný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se obsazované pozice
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

KONTAKTNÍ ADRESA

Podzvičinsko, z. s.
Holovousy 39
508 01 Hořice
www.podkrkonosi.eu

Související články
Královédvorsko - bajkerů ráj
Do hradeckého kraje loni přijelo meziročně o pětinu hostů více
Seminář pro studenty a odborníky v cestovním ruchu - 26. dubna od 9 hod. ve Dvoře Králové
Turistická hra je na světě a s ní nové heslo regionu: Královédvorsko - kraj romantických šílenců

Vaše komentáře

Přečteno 157x

13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.