Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Práce

Hledá se ředitel/ka Barevných domků Hajnice

Redakce / 31.03.2016, Hajnice - Trutnovsko a Úpicko
Královéhradecký kraj vyhlásil výběrové řízení na pozici ředitele/ky Barevných domků Hajnice s nástupem od 1. července 2016 a s nabídkou 12. platové třídy. Barevné domky Hajnice poskytují pobytové sociální služby lidem s mentálním postižením, a to formou chráněného bydlení, domova pro osoby se zdravotním postižením. Od roku 2011 je poskytována také péče pro lidi s autismem a souběžným problémovým agresivním chováním. Kapacita zařízení je 121 klientů.
 

Posledním ředitelem krajské příspěvkové organizace Barevné domky Hajnice byl Vít Petira, kterého k 29. únoru 2016 odvolala Rada Královéhradeckého kraje. Důvodem bylo dle vyjádření rady hned několik manažerských pochybení, které shledal odbor sociálních věcí Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Do doby, než budou známy výsledky, pověřila Rada kraje vedením organizace Petra Jakla, který je v současné době zástupcem ředitele. Vít Petira je odvolán z funkce ředitele, ale dál zůstává zaměstnancem organizace.

Vít Petira působil ve funkci ředitele Barevných domků Hajnice od 1. března 2014. Před svým jmenováním zastával funkci ředitele Domova pro seniory v Pilníkově.

Před ním pozici ředitelky Barevných domků 10 let zastávala Lenka Škarková, která za tu dobu vytvořila fungující organizaci, snažící se o integraci postižených do společnosti zdravých lidí. V říjnu roku 2013 však přišla nečekaná kontrola a ještě před koncem roku ji kraj v roli zřizovatele odvolal. Důvodem bylo porušení právních předpisů a vnitřních směrnic a závažná pochybení v oblasti personalistiky, ve správě autoprovozu a v evidenci majetku. 

Oznámení vyýběrového řízení si můžete přečíst zde.


 

Související články
V Hradci Králové bude od 1. října nové infocentrum
Královéhradecký kraj je druhým nejlepším místem pro život v celé ČR
Dětská ozdravovna Království vyhrála IKEA vybavení v hodnotě 150.000 Kč. Veřejnost se zapojila do hlasování, sponzoři do dopravy a montáže nového "domova"

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 667x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí