')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Práce

Městský úřad ve Dvoře Králové hledá aktuálně úředníky na 4 pozice. Dlouhodobě chybí dotační pracovníci.

Redakce / 17.10.2016
Hned 4 volná místa jsou na králodvorském městském úřadě. Dvě pozice jsou náhradou za mateřskou, dvě další navyšují počet zaměstnaných úředníků a jsou vypsány na dobu neurčitou. Důležité je navýšení na 2 úředníky post zaměřený na dotace, jejichž čerpání je v posledních letech zásadní pro rozvoj obce i regionu.
 

Během posledních dvou let se na postu dotačního úředníka odboru rozvoje a investic města vystřídali dva lidé. Jen se zaučili, odešli, v těchto případech vždy na mateřskou dovolenou. Nově tak jsou na tento post poptávaní dva lidé: jeden na dobu určitou, druhý na dobu neurčitou, vždy je však nabízena 10. platová třída. 

Další místo úředníka je volné na právním oddělení na úseku přestupků, kde se jedná o práci na dobu neurčitou na 9. platové třídě.

Odbor územního plánování shání odborného referenta také na záskok za mateřskou dovolenou, a nabízí 9.-10. platovou třídu dle zkušeností v oboru. 

Nástup je u všech pozic nastaven na 1. listopadu 2016 či dle domluvy.

Detaily zmíněných personálních výběrových řízení najdete zde. 

Související články
Specialisté a odborníci jsou všude vítáni. JUTA nabízí více než jistý plat.
Úřady práce: Kdo má zájem, práci si najde
Sháníte učitele nebo naopak práci ve školství? V královéhradeckém kraji vám pomůže nový systém

 
Vaše komentáře
počty20.10.2016 13:42, Reagovat
Kdy už bude konečně stav na 500 úřednících. ?
ANO , to jsme přeci chtěli.
 
 
Přečteno 830x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí