Nabídka práce: fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Redakce / 18.10.2019, Žireč
Domov sv. Josefa v Žirči hledá fyzioterapeuta/ku. Domov sv. Josefa je modelové a jediné zařízení v České republice, které poskytuje nemocným roztroušenou sklerózou komplexní lůžkovou péči zaměřenou na specializovanou rehabilitaci.

V případě dotazů či zájmu neváhejte kontaktovat personální oddělení:

Ing. Dagmar Flosová, personalistka

Telefon: 491 610 605

E-mail: flosova@dsj-zirec.cz

Požadavky na pracovní pozici:

  • vzdělání v oboru fyzioterapie – VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo VOŠ s min. praxí 1 rok,

  • kurzy na neurofyziologickém podkladu či další kurzy výhodou,

  • ochotu vzdělávat se,

  • aktivní a proklientský a empatický přístup k lidem,

  • pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce,

  • čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:

  • samostatná diagnostika a fyzioterapie klientů v různých stádiích roztroušené sklerózy na neurofyzilogickém podkladě a s pomocí dalších technik a pomůcek (Redcord, Bosu, Flowin, Kinesiotaping, Lymfodrenáž a další),

  • sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařkou a vedoucím fyzioterapeutem,

  • provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie,

  • spolupráce s dalšími členy odborného týmu,

  • odborné zvyšování kvalifikace,

  • přednášková činnost na odborných konferencích,

  • zapojení do inovativních projektů.

Nabízíme:

  • pracoviště s moderním vybavením a tendencí se neustále rozvíjet,

  • zajímavé mzdové ohodnocení ve výši 22 000 – 26 000 Kč/měsíc,

  • možnost pracovat na plný i částečný úvazek,

  • stravování v místě pracoviště a příspěvek na něj,

  • podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu,

  • prémiové ohodnocení,

  • 5 týdnů dovolené,

  • příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotní ošetření,

  • ubytování v barokním areálu.

Související články
Volné pozice: Ošetřovatel, sanitář, pracovník v sociálních službách

Vaše komentáře

Přečteno 366x

12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.

Volná pracovní místa
Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)