Nabídka práce i brigády: pracovník ve skladu (Dvůr Králové n. L.)

Redakce / 13.05.2020, Dvůr Králové nad Labem, aplomo.kralovedvorsko.cz
Dvorská firma přijme pracovníka skladu ve Dvoře Králové nad Labem. Jedná se o sklad s koupelnovým vybavením (obklady, dlažby, masážní boxy, koupelnový nábytek, vodovodní baterie atd.), vhodné pouze pro muže.

Náplň práce: Manipulace se zbožím, balení a expedice zboží.
Požadavky: bezúhonost, čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, pracovitost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost. Řidičský průkaz vítán.
Nabízíme: Osmi hodinovou pracovní dobu, volné víkendy, státní svátky, celé Vánoce až do Silvestra atd.
Nástupní plat ve zkušební době 16.000 Kč čistého plus prémie dle osvědčení zaměstnance. Po zkušební době zaručený růst platu.
Bonusy: Příplatky na stravování.

Zároveň přijmeme brigádníka do skladu zejména na dopolední hodiny. Sklad koupelnového zboží, vhodné pouze pro muže.
Požadavky: bezúhonost, čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, pracovitost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost.
Nabízíme: 120 Kč/hod
Dohoda o provedení práce

Kontakt: tel.: 774 710 293 nebo e-mail: aplomo@email.cz

Další články APLOMO koupelny

Vaše komentáře

Přečteno 753x

Kontakt

APLOMO s.r.o.

Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.499 433 490, 774 710 293
E-shop: www.aplomo-koupelny.cz

Otevírací doba:
po-pá 8:00-16:00