Nabídka práce: kuchař (Domov důchodců Dvůr Králové)

Redakce / 6.01.2020, Dvůr Králové nad Labem
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem nabízí pracovní místo kuchaře/kuchařky. Přihlášky zasílejte do 24. ledna 2020.

Požadujeme:
  • vyučení v oboru kuchař/číšník, případně rekvalifikace v oboru
  • schopnost týmové práce a spolupráce
  • amostatnost a pečlivost
  • svědomitost a zodpovědnost
Náplň práce:
  • příprava celodenní stravy pro uživatele (80 klientů) a zaměstnance (40 zaměstnanců -obědy)
  • směnný provoz
Velikost pracovního úvazku: 100%

Plat: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 19.930 Kč do 21.370 Kč)
+ osobní ohodnocení po zkušební době
+ mimořádné odměny
+ příspěvky z FKSP
a 5 týdnů dovolené

Nástup: dle dohody

Nabízíme:
  • zázemí stabilní a profesionální organizace
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou
Další benefity:
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek
  • příspěvek na dětskou rekreaci a tábor
  • možnost bezúročné zápůjčky
  • vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně
Přihlášky se svým životopisem zasílejte:
elektronicky na adresu sklad@domovdknl.cz
nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
do 24. 1. 2020.

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Věra Anderlová,
tel.: 499 321 891, 724 885 916, sklad@domovdknl.cz.

Vaše komentáře

Přečteno 1655x

16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.

Volná pracovní místa

Kuchař (Domov důchodců DKnL)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)