Vyhledej
Šikovné nákupy

Nabídka práce: metodik/metodička kvality (Dvůr Králové n. L.)

Redakce / 24.11.2020, Dvůr Králové nad Labem
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem nabízí pozici metodika s nástupem od února 2021 (zástup za mateřskou). Uzávěrka přihlášek je 15. prosince 2020.

Pozice: METODIK/METODIČKA KVALITY

Druh práce: metodik/metodička kvality pověřený/á vedením pečovatelské služby

Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem a spádové obce

Forma spolupráce: pracovní smlouva na dobu určitou (po dobu mateřské a rodičovské dovolené, na cca 3 – 4 roky), plný úvazek

Plat 11. platová třída (stupeň dle praxe), příplatek za vedení, osobní příplatek.

Termín nástupu: od února 2021, případně jinak dle dohody

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za požadovanou kvalitu pečovatelské služby, včetně koordinování všech činností v pečovatelské službě
  • Analytická, metodická a kontrolní činnost
  • Vedení pečovatelské služby v celém rozsahu všech činností na základě pověření
  • Nastavování cílů rozvoje pečovatelské služby a zodpovědnost za jejich naplňování
  • Sociální práce s osobami z cílové skupiny – jednání se zájemcem, sociální poradenství
  • Tvorba individuálních plánů, jejich hodnocení a vyhodnocování

Požadavky:

  • Dosažené vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu určené pro pozici sociálního pracovníka
  • Prokazatelné zkušenosti z řízení kolektivu minimálně 2 roky
  • Znalost příslušné legislativy
  • Vysoká odolnost vůči zátěži, výrazný smysl pro zodpovědnost, ochota se dále vzdělávat, schopnost vést a motivovat kolektiv pracovníků
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič!

Nabízíme:

  • Samostatnou smysluplnou práci a stabilní zázemí příspěvkové organizace
  • Příjemné pracovní podmínky, systém zaměstnaneckých výhod
  • Profesní a osobnostní rozvoj

Informace k výběrovému řízení:

Výběrové řízení je dvoukolové. Uzávěrka přihlášek je do 15. 12. 2020 (včetně), ve druhém kole budou úspěšní žadatelé budou pozváni k osobnímu pohovoru ve čtvrtek 17. 12. 2020.

Přihlášku spolu s profesním životopisem, motivačním dopisem a koncepcí rozvoje (maximálně na 2 strany velikosti A4) zašlete na adresu:

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem, El. Krásnohorské 2962, 544 01  Dvůr Králové nad Labem. Obálka bude označena: „výběrové řízení – neotvírat“

Bližší informace k nabízené pracovní pozici vám podá ředitelka Mgr. Marcela Hauke: 604 212 697.

Upozornění: Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného z uchazečů.

Související články
Noc venku 2019 ve Dvoře Králové nad Labem bude již tento čtvrtek na Hankově náměstí
Pečovatelská služba ze Dvora Králové děkuje dobrovolníkům a dárcům!

Vaše komentáře

Přečteno 728x

Inzerce

Volná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)