Vyhledej
Šikovné nákupy

Nabídka práce: pomocná kuchařka (Domov důchodců)

Redakce / 14.09.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Domov důchodců ve Dvoře Králové nad Labem hledá do svého týmu pomocného kuchaře/kuchařku na plný úvazek.

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

nabízí

pracovní místo pomocná kuchař/ka

Požadujeme:

✓ schopnost týmové práce a spolupráce

✓ samostatnost a pečlivost

✓ svědomitost a zodpovědnost

✓ smysl pro pořádek a čistotu

Náplň práce:

✓ pomocné práce při stravování klientů, zaměstnanců a ostatních strávníků v souladu s platnými hygienickými předpisy

✓ úklid stravovacích prostor v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace

Velikost pracovního úvazku: plný úvazek při nerovnoměrně rozvržené pracovní době

Plat: 3. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 17.770 Kč do 18.390 Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nástup: od 1. 11. 2021 nebo dle dohody

Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu sklad@domovdknl.cz nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem do 10. 10. 2021.

K životopisu přiložte souhlas se zpracováním osobních údajů, který najdete na webových stránkách www.domovdknl.cz.

Kontakt:

Bližší informace k obsahu práce vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Zuzana Polešenská, tel.: 499 321 891, 605 352 855, sklad@domovdknl.cz

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

Vaše komentáře

Přečteno 388x

Hodnocení článku:
Kontakt

Domov důchodců
Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968
544 01  Dvůr Králové nad Labem

Příspěvková organizace zřízená Královéhradeckým krajem
Kontakty:
Tel.: 499 321 891
Web: http://www.domovdknl.cz/
Fcb: https://www.facebook.com/domovdknl/