Nabídka práce: pracovník volnočasových aktivit (PS Dvůr Králové n. L.)

Anička Kubíková / 5.08.2020, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem vypisuje výběrové řízení na nově zřízenou pozici pracovník/pracovnice volnočasových aktivit. Plat 28 000 Kč po nástupní praxi při úvazku 1,0 + roční a mimořádné odměny. Nástup možný ihned.

Druh práce: provádění, zajišťování a koordinování volnočasových aktivit pro seniory
v domech s pečovatelskou službou
Místo výkonu práce: Domy s pečovatelskou službou ve Dvoře Králové nad Labem
Forma spolupráce: pracovní smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu
neurčitou)
Výše úvazku: 1,0 (možno i zkrácený úvazek – méně dní v týdnu)
Platové podmínky: 28 000 Kč po nástupní praxi při úvazku 1,0 + roční a mimořádné odměny
Pracovní doba: pracovní dny, pružná pracovní doba, částečně možnost home office
Termín nástupu: ihned, popř. jinak dle dohody
Termín pro podání přihlášky: do 17. 8. 2020 (včetně)

Náplň práce:
  • Tvorba programu volnočasových aktivit – skupinové, individuální, dle potřeb seniorů, včetně seniorů s demencí
  • Osobní provádění některých aktivit
  • Schopnost organizovat i další aktivity, komunikovat s dalšími poskytovateli
  • Pravidelné informování o aktivitách na sociálních sítích, v místních novinách

Požadavky:
  • Dosažené vzdělání: minimálně střední úplné vzdělání všeobecného, pedagogického nebo sociálního směru
  • Dobrá úroveň znalosti práce na PC, práce v MS Office, PW, Excell, Word
  • Schopnost kreativního myšlení, otevřenost ke změnám, zvládnutý timemanagement, výrazné organizační schopnosti, výrazné komunikační schopnosti
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič!

Nabízíme:
  • Samostatnou smysluplnou práci a stabilní zázemí příspěvkové organizace
  • Příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, podpora vzdělávání nad rámec zákonných povinností, týmové aktivity
  • Profesní a osobnostní rozvoj

Místo a způsob pro podání přihlášky:
Přihlášku spolu s profesním životopisem, motivačním dopisem a jednoduchou koncepcí
volnočasových aktivit zašlete na e-mail: hauke@psdvurkralove.cz .

Bližší informace k nabízené pracovní pozici vám podá ředitelka Mgr. Marcela Hauke na telefonu
604 212 697.

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

Vaše komentáře

Přečteno 927x

Kontakt

Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL