Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz

Nabídka pracovní pozice ve Dvoře Králové (CS Technika s.r.o.)

Redakce / 6.04.2019, Dvůr Králové nad Labem
Kardanka.cz hledá nového kolegu, prodejce náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku a správce e-shopu www.kardanka.cz.

Náplň práce:

- obsluha eshopu, aktualizování a rozšiřování nabídky v e-shopu, rozesílání newsletterů, kontakt se zákazníky a dodavateli
- práce ve skladu, balení a expedice zboží
- práce v dílně, servisní práce, výroba hydraulických hadic

Datum nástupu: dle dohody

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru či vyučen v technickém oboru
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Manuání zručnost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti se zemědělskou technikou výhodou

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci v příjemném prostředí rodinné firmy
  • Možnost růstu společně se společností
  • Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Volnost nápadům a novým myšlenkám

Váš životopis posílejte na e-mail lenka.chrobokova@aztechnika.cz nebo na telefonu 737 733 544.

Související články
AZTechnika - zahradní technika, robotické stroje, nářadí, dětská hřiště
Související odkazy
CS Technika

Vaše komentáře

Přečteno 2077x

Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)