Nabídky práce: učitel/ka informatiky (ZŠ Schulzovy sady) a technik PC/periferií

Redakce / 2.07.2020, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
Základní škola Schulzovy sady nabízí od školního roku 2020/2021 hned dvě pracovní pozice: učitel informatiky (částečný úvazek) a technik PC (poloviční úvazek). Obě pozice může vykonávat jeden člověk.

FOTOGALERIE - Nabídka práce

Základní škola Schulzovy sady přijme od školního roku 2020/2021:

Učitele informatiky

Popis pozice: Kvalifikovaný učitel s aprobací pro výuku informatiky na základní škole s rozšířenou výukou informatiky
Pracovní poměr: Částečný úvazek (možná kombinace s pozicí technika viz níže)
Nástup: od školního roku 2020/2021
Kvalifikace: dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
Praxe: vhodné i pro absolventa

Technika PC a periferií

Kvalifikační požadavky: Střední vzdělání v oboru výpočetní technika, trestní bezúhonnost
Praxe: vhodné i pro absolventa nebo osoby se sníženou pracovní schopností
Pracovní poměr: 50% / dle dohody
Denní pracovní doba
Platové zařazení: platová třída 7 - 8
Nástup: dle dohody
Pracovní náplň: zajišťování fungování osobních počítačů typu PC, k nim příslušejících periferních zařízení a počítačové sítě malého rozsahu. Instalace těchto zařízení, jejich údržba a odstraňování běžných poruch.
Pracovní činnosti:
Instalování hardware PC, jeho oživování a uvádění do provozu,
Instalování operačního systému PC,
Instalovaní a konfigurování periferních zařízení k PC,
Údržba PC, periferií,
Odstraňování běžných poruch PC, periferií,
Vedení dokumentace o PC, periferiích.

Místo výkonu práce u obou pozic:
ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235, Dvůr Králové nad Labem, 544 01
V případě zájmu uchazeči zašlou škole profesní životopis a vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kontakt: Mgr. Ivan Jugl, 499 320 901, ivan.jugl@zsschsady.cz, skola@zsschsady.cz

Jak vypadají nové učebny informatiky se podívetje v této reportáži:

Další články ZŠ Schulzovy sady

Vaše komentáře

Přečteno 450x

Kontakt

Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy