Město Dvůr Králové nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na pozici

odborného referenta (odborné referentky)
na úseku živnostenské kontroly odboru obecního živnostenského úřadu MěÚ Dvůr Králové n. L.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s předpokládaným nástupem v červnu 2019, případně dle dohody.
K náplni práce bude patřit agenda kontrolní činnosti na úseku živnostenského podnikání vč. řešení přestupků na úseku podnikání.

Zájemci o toto pracovní místo mohou zasílat své přihlášky do pátku 31. května 2019, 12:00 hod. na adresu sekretariátu tajemníka úřadu.
Více informací o náležitosti přihlášky je níže v článku.

Popis pozice

Odborný referent / odborná referentka
na úseku živnostenské kontroly odboru obecního živnostenského úřadu Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem

druh práce: odborný referent – odborná referentka
místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem
platová třída*: 10. třída
pracovní poměr: na dobu určitou
termín nástupu: červen 2019, případně dle dohody

Předpoklady:
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyku, být fyzickou osobou, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;

Požadavky:
dosažené vzdělání: VOŠ nebo VŠ - nejlépe veřejnosprávní činnost
znalosti oboru: problematiky živnostenského podnikání, kontrolní činnost 
znalosti právních předpisů:
- zákon o obcích
- zákon o ochraně osobních údajů a o svobodném přístupu k informacím
- zákon o živnostenském podnikání
- kontrolní řád

Uvítáme:
- praxe v oblasti veřejné správy

Nabízíme:
zajímavou práci v přátelském kolektivu,  benefity dle sociálního fondu,  příspěvek na penzijní připojištění

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti:
 dovednost pracovat na PC (Windows, MS Office – Word, Excel, Internet a elektronická pošta, správa souborů),  znalosti o regionu,  ochota se dále vzdělávat,  umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti),  řidičské oprávnění skupiny B a ochota řídit referentské vozidlo

Osobnostní předpoklady:  rozhodnost, vysoká odolnost proti stresu,  aktivnost a výkonnost ,  organizační schopnosti

Náplň práce:  zajišťuje odborné práce na úseku živnostenského podnikání – kontrolní činnost,  řešení přestupků na úseku živnostenského podnikání a příprava rozhodnutí o sankcích za neplnění povinností podle živnostenského zákona a zvláštních právních předpisů včetně návrhu opatření,  provádí dozor nad dodržováním povinností stanovených zákonem o ochraně spotřebitele, o spotřebních daních, o omezení provozu zastaváren a některých jiných provozoven v noční době a další právní předpisy,  zajišťuje výkon státní správy na úseku podnikání v zemědělství včetně kontrolní činnosti

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí odboru Hana Pokorná, č. tel. 499318118.

Přihlášky

Uzávěrka přihlášek: 31.05.2019, ve 12:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Městskému úřadu Dvůr Králové nad Labem) obálku označit „VŘ – referent OŽÚ - neotvírat“.

Přihlášky v písemné podobě s požadovanými doklady zasílejte na adresu:

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem Ondřej Kudrnáč tajemník MěÚ nám. T. G. Masaryka čp. 38 544 17 Dvůr Králové nad Labem

Náležitostí přihlášky jsou:
 jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jdeli o cizího státního občana, uvedení telefonického a případně elektronického kontaktu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce připojte:
 motivační dopis,  strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,  výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením, ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením).
Výpis z evidence Rejstříku trestů je možné na počkání získat na recepci Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem.
 ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,  osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti, pokud ji uchazeč má,  podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování a uchování“.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Po ukončení výběrového řízení Vám budou Vaše doklady zaslány zpět.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vaše komentáře

Přečteno 949x

11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Technik PC a periférií (ZŠ Schulzovy sady)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kalendář akcí
1.03.2019 - 15.11.2019
Lovci perel - soutěž
1.09.2019 - 8.11.2019
Mít své místo
1.09.2019 - 27.09.2019
Přihlášky na kurz internetu
16.09.2019 - 27.09.2019
Slavnost Klíčování
19.09.2019 10:00 - 17.10.2019 17:00
Zvíře není věc