Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz

Pracovnice/pracovník v sociálních službách – ošetřovatel/ka (Diakonie ČCE v DKnL)

Nabídka pracovní pozice ve Dvoře Králové n. L.

Redakce / 23.07.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Diakonie ČCE – středisko ve Dvoře Králové n. L. hledá nové pracovníky do Domova Diakonie na pracovní pozici Pracovnice/pracovník v sociálních službách – ošetřovatel/ka.

Náplň práce:

  • přímá práce se seniory s velkou mírou závislosti na pomoci (tělesné omezení, demence), v nepřetržitém pracovním provozu (denní a noční směny 7 – 19 hod.)
  • hlavní pracovní poměr

Nabízíme:

  • práci s cílem pomáhat klientům překonávat jejich zdravotní obtíže a přispívat tak k tomu, aby se měli lépe a zažívali každodenní drobné radosti
  • práci v kolektivu orientovaném na společný cíl = spokojený klient
  • podporu pracovníků v profesním růstu a vzdělávání
  • příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené

Požadujeme:

  • spolehlivost a kladný vztah k lidem v seniorském věku
  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík

Nástupní mzda: od 20 000 Kč

Po zapracování osobní ohodnocení a odměny.

Kvalifikaci pro práci v sociálních službách nebo kurz pro pracovníka v sociálních službách vítáme.

Vítáme osobní kontakt s uchazeči o zaměstnání.

Strukturovaný životopis doručte na adresu:

nábřeží Benešovo 1067, 544 01  Dvůr Králové n. L.

nebo elektronicky na e-mail: dvur.kralove@diakonie.cz

Kontaktní osoba: Petra Pišiová, vedoucí domova

Tel.: 499 621 094, 604 185 740

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

Související články
V neděli 9. října 2016 slaví své 25. narozeniny královédvorská Diakonie. Zajišťuje služby pro seniory ve Dvoře Králové a 20 okolních obcích.

Vaše komentáře

Přečteno 809x

Kontakt

Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové n.L.

Adresa:
nábřeží Benešovo1067 544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel.: 499 621 094, 739 244 728
Web: http://dvur-kralove.diakonie.cz