Pracovník/pracovnice v sociálních službách (Domov důchodců Dvůr Králové)

Redakce / 19.11.2019, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem nabízí pracovní místo na pracovní místo pracovník/pracovnice v sociálních službách (pracovník zajišťující aktivizaci uživatelů v Domově). Hlásit na tuto pozici se můžete do 2. prosince 2019.

Požadujeme:

✓ základní vzdělání nebo střední vzdělání ✓ absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou záliba ve výtvarných či rukodělných činnostech výhodou ✓ uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel) ✓ trestní bezúhonnost ✓ schopnost týmové práce a spolupráce ✓ řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

zajištění aktivizačních programů pro uživatele v Domově plánování kulturních a společenských aktivit pro uživatele asistence uživatele při návštěvě kulturních a společenských aktivit zajištění nákupů nebo poskytnutí asistence při nakupování s uživateli podávání stravy uživatelům plánování a hodnocení průběhu poskytování sociální služby vedení dokumentace o volnočasových aktivitách jednotlivých uživatelů

Velikost pracovního úvazku: 100% (po domluvě lze pracovní úvazek snížit)

Pracovní doba: Po – Pá, 8 hodinové pracovní směny

Plat: 8. platová třída – 20 890 – 30 730 Kč (dle praxe), po zkušební době osobní ohodnocení, mimořádné odměny, příplatky dle ZP

Nástup: dle dohody

Nabízíme:

✓ zázemí stabilní a profesionální organizace ✓ zajímavá smysluplná a kreativní práce ✓ možnost seberealizace a dalšího vzdělávání ✓ kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

Další benefity:

✓ příspěvek na závodní stravování ✓ příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek ✓ příspěvek na dětskou rekreaci a tábor ✓ možnost bezúročné zápůjčky ✓ vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně

Přihlášky se svým životopisem a motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu: socialni@domovdknl.cz, nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem do 2.12.2019

Výběrové řízení se bude konat 10.12.2019. Čas bude upřesněn dle počtu uchazečů.

Bližší informace Vám podá vedoucí sociálního úseku Bc. Marcela Šestáková, tel: 774 461 335.

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

Vaše komentáře

Přečteno 764x