')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Práce

Redaktor Vlastivědného čtení

Redakce / 31.05.2016, Dvůr Králové nad Labem
Město Dvůr Králové nad Labem hledá nového redaktora pro Vlastivědné čtení o našem městě i jeho okolí. Jeho úkolem bude vyhledávání témat, komunikace s přispěvateli, psaní příspěvků, jednání s tiskárnou a předtisková příprava. Uvítáme uchazeče se zájmem o historii města a jeho okolí. Časopis vychází 1-2 do roka.
 
Aktuální i starší ročníky tohoto tématického časopisu jsou ke koupi v městském informačním centru na nám. TGM ve Dvoře Králové n. L. nebo k prohlédnutí a pročtení v čítárně a studovně knihovny Slavoj v Tylově ulici. 

Písemné nabídky obsahující stručný životopis, ukázku publikační činnosti (není podmínkou) a návrh koncepce časopisu od roku 2017 (max. 2 stránky A4) zasílejte nejpozději do 31. srpna 2016 na: 
MěÚ Dvůr Králové nad Labem
nám. T. G. Masaryka 38. 

Obálku označte „Redaktor vlastivědného čtení“.

Zdroj: www.mudk.cz
 

Související články
Nové číslo vlastivědného čtení je celé o TIBĚ
Bedřich Machek je novým šéfredaktorem Vlastivědného čtení

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 143x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí