Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz

Volná pozice: odborný referent/ka odboru stavebního úřadu (Dvůr Králové nad Labem)

Redakce / 26.02.2019, Dvůr Králové nad Labem
Uzávěrka přihlášek: 20.03.2019 ve 12:00 hodin. Pozice na dobu určitou.

MĚSTO DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na obsazení pozice

odborného referenta/odborné referentky odboru výstavby a územního plánování

(stavebního úřadu) Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem

úředník dle zákona č. 312/2002 Sb.

druh práce: odborný referent/odborná referentka stavebního úřadu

místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem

platová třída*: 9. - 10. třída (dle praxe a vzdělání)

pracovní poměr: na dobu určitou po dobu výkonu veřejné funkce

termín nástupu: duben 2019, případně dle dohody

Místo podání přihlášek

Přihlášky v písemné podobě s požadovanými doklady zasílejte na adresu:

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem

Ondřej Kudrnáč

tajemník MěÚ

nám. T. G. Masaryka čp. 38

544 17  Dvůr Králové nad Labem

Předpoklady:

  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, být fyzickou osobou, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;

Požadavky:

  • dosažené vzdělání: SŠ, VOŠ, VŠ
    1. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo,
    2. vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo,
    3. střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví,
  • znalosti oboru: stavebního, architektonického nebo právnického směru
  • znalosti právních předpisů:
  • zákona č. 128/2000  Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů,
  • zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu ve znění pozdějších předpisů.

Výhoda:

  • praxe v oblasti veřejné správy nebo ve stavebnictví vítány

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti

  • pracovat na PC (Windows, MS Office – Word, Excel, Internet a elektronická pošta, správa souborů),
  • ochota se dále vzdělávat,
  • umění jednat s lidmi, komunikační dovednosti, empatie,
  • smysl pro týmovou práci,
  • výrazný smysl pro zodpovědnost,
  • řidičské oprávnění skupiny B a ochota řídit referentské vozidlo.

Osobnostní předpoklady:

  • rozhodnost, odolnost proti stresu,
  • aktivnost a výkonost,
  • organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu,
  • benefity dle sociálního fondu,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • po zapracování přidělení bytové jednotky.

Náplň práce:

  • vykonává činnosti stavebního úřadu podle z. č. 50/1976 Sb. v platném znění u případů zahájených v době účinnosti tohoto zákona,
  • vykonává činnosti stavebního úřadu podle z. č. 183/2006 Sb. v platném znění u případů zahájených v době účinnosti tohoto zákona,

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí odboru VÚP Ing. Martin Rudolf, č. tel. 499318215.

Uzávěrka přihlášek: 20.03.2019, ve 12:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Městskému úřadu Dvůr Králové nad Labem) obálku označit „VŘ – referent VÚP - neotvírat““.

Náležitostí přihlášky jsou:

  • jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce. Uvítáme číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, telefonické spojení, elektronický kontakt, datum a podpis zájemce.

K přihlášce připojte:

  • motivační dopis,
  • profesní životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením, ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením). Výpis z evidence Rejstříku trestů je možné na počkání získat na recepci Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem.
  • ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • doklad o absolvování praxe v případě vyššího odborného vzdělání v oboru stavebnictví nebo v případě středního vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví jako nejvyššího dosaženého vzdělání,
  • osvědčení zvláštní odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění v případě středního vzdělání s maturitní zkouškou jako nejvyššího dosaženého vzdělání, pokud ho uchazeč má,
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování a uchování“.

* zařazení do platové třídy je v souladu s NV č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací a kvalifikační předpoklady zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů; odměňování se řídí NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (příloha č. 2)

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Po ukončení výběrového řízení Vám budou Vaše doklady zaslány zpět.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Ve Dvoře Králové nad Labem dne  20.02.2018

Ondřej Kudrnáč  v. r.

Vaše komentáře

Přečteno 22x

13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.