Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Politika > Komunální volby 2018

Předvolební debaty na ZvicinaTV a TV Náchodsko - Komunální volby 2018 v Královéhradeckém kraji ve velkém stylu

Redakce / 18.09.2018, Aktualizováno , KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Vážení občané mnoha měst Královéhradeckého kraje, dovolujeme si vás pozvat ke sledování živě na internet přenášených debat kandidátů do zastupitelstev i vedení i vašeho města. Předvolební debaty se uskuteční v druhé polovině září a na začátku října.
 
Od dnešního dne postupně oslovujeme zástupce stran, koalic, sdružení i hnutí ve městech Podkrkonoší, pro které je portál ZvičinaTV.cz zejména určen a následně oslovíme i další města Královéhradeckého kraje od cca 3000 obyvatel výše. 

Beseda se uskuteční v případě, že účast přislíbí zástupci alespoň jedna z volebních stran či uskupení. Besedy budou bez diváků ve studiu. Délka debaty 1 až 1,5 hodiny, když bude více hostů.

Termíny v konkrétních městechO konkrétních termínech debaty ZvicinaTV a TV Náchodsko o vašem městě vás budeme již brzy informovat na těchto stránkách a našem facebooku: https://www.facebook.com/ZvicinaTV kam také můžete do zpráv zaslat otázky o vašem městě.

Živé přenosy budou začínat vždy v 17:30 a v 19 hodin a budou trvat hodinu až hodinu a půl.

První debata byla ze Dvora Králové nad Labem v úterý 18. září od 17:30 

čtvrtek 20. září - 17:30 - Hostinné
                         19:30 - Nová Paka
pondělí 24. září - 19:30 - Jičín
úterý    25. září - 19:30 - Trutnov

Cíle debat:

- zvýšit povědomí veřejnosti o komunální politice
- přitáhnout k volbám i mladší ročníky voličů

Co určitě nechceme:

Pevně věříme, že na debaty kandidátů se podívá zásadní většina obyvatel města a proto se nepotřebujeme a ani nechceme uchylovat k bulvárním a podpásovým krokům. 

Otázky:

- 2 dny před termínem debaty obdrží účastníci témata o kterých se v debatě bude mluvit
- zástupci stran mohou poslat témata, která by v debatě rádi probrali

Kde živé přenosy najdete

Živé přenosy budou vysílané na Facebookovém profilu ZvičinaTV a TV Náchodsko. Okno s přenosem bude vloženo rovněž na portál www.zvicinaTV.cz. Záznamy jsou postupně doplňovány do tohoto článku a jsou k dispozici navíc i na našem Youtube kanálu.

Naše zkušenosti:

Poprvé jsme si podobnou debatu vyzkoušeli v loňském roce na debatách kandidátů do senátu v našem volebním obvodu. Na letošní debaty však máme po těchto zkušenostech připravenu řadu zásadních vylepšení, jako jsou videopozvánky, předem natočené ankety s obyvateli města, vkládaná videa a upoutávky do vysílání a řadu dalších věcí. 

Na loňské debaty (Senátní volby) se můžete podívat dole pod článkem v souvisejících článcích, kde jsou i doplňkové texty, nebo na našem youtube kanálu.

 

Související články
Beseda senátorských kandidátů POD OBRY - záznam živého přenosu
Debata pod obry představila nejen kandidáty, ale i práci senátorů. V článku jsou časy, kdy a o čem se mluvilo. V záznamu se můžete posunout na témata, která vás zajímají.
Jiří Hlavatý v rozhovoru Pod obry mluvil o práci senátora, o hledání nástupce v Jutě a řadě dalších věcí. Podívejte se na záznam.
Rozhovor POD OBRY s Janem Sobotkou - částečný ústup automobilky Škoda z Vrchlabí do Kvasin, vztah Krkonoš a Pokrkonoší a řada dalších témat. Podívejte se na záznam celého rozhovoru.
ŽIVÝ PŘENOS - předvolební debata - úterý 18. září od 17:30 hod. (Dvůr Králové)
Živě přenášené předvolební debaty jsou za námi! Celkem proběhly debaty se zástupci ze šesti měst

 
Vaše komentáře
Navrhování otázek14.09.2018 08:35, Reagovat
Bude možnost, aby obyvatelé sami navrhovali otázky, které je pálí?
Formát debat, 13.09.2018 19:20, Reagovat
Jaký bude formát debat?
 
 
Přečteno 1650x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí