Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Rozvoj regionu

Olympijský vítěz z Nagana Milan Hnilička navštívil Velichovky

Redakce / 16.09.2020, Velichovky - Jaroměřsko
Naše obec hostila v úterý 8. září 2020 vzácnou návštěvu. Do Velichovek zavítal pan Milan Hnilička (předseda Národní sportovní agentury) spolu s dalšími členy této agentury. Zástupci obce absolvovali se vzácnými hosty návštěvu a prohlídku místního starého kluziště, kde debatovali o možném řešení a provedení jeho případné rekonstrukce.
 

Hlavním cílem této návštěvy pak byla prohlídka kabin v místním areálu TJ Velichovky “Na Třešňovce“, neboť tato agentura připravuje dotaci s názvem “KABINA“, kde budou podpořeny obce do 3.000 obyvatel částkou 800.000Kč na rekonstrukci sportovních zařízení (kabin). Návštěva probíhala ve velmi přátelském, uvolněném duchu a zástupci národní sportovní agentury odjížděli z Velichovek viditelně spokojeni. Jejich další cesta pak pokračovala na Všesportovní stadion do Hradce Králové.

Jiří Lebedinský

starosta obce


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 448x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí