Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Charitativní běh pro Klokan v Hořicích pomohl dennímu stacionáři částkou přes 27200 Kč

Redakce / 9.10.2018, Hořice - Hořicko a Miletín
Dne 30. září 2018 se v prostorách Domova bez bariér v Hořicích uskutečnil první ročník charitativního běhu pro Denní stacionář Klokan. Díky našim partnerům byla celá akce finančně zabezpečena a ke zdárnému naplnění programu akce dopomohlo velké množství dobrovolníků. Na startu hlavních tratí se sešlo 136 závodníků, což na první ročník je velmi pěkné číslo. V přidružených závodech dětí a vozíčkářů startovalo cca 50 závodníků.
 

FOTOGALERIE - Běh Klokan v Hořicích 2018

Denní program se od deváté hodiny klidně rozvíjel, prezencí závodníků. Vše z komentátorského postu perfektně řídila paní Jana Bouzková a ve volných chvilkách zpříjemňovalo svojí produkcí hudební duo PEPARD & ŠTĚPÁNKA a o zábavu dětí se staralo sdružení Rebels. 
V deset hodin závodem vozíčkářů začal hlavní program akce, postupně do 12:30 startovali všichni závodníci na vypsaných tratích. 
Průběžně potom probíhalo i vyhodnocení jednotlivých závodů, ceny a poháry předával starosta města pan Aleš Svoboda. 
Ve 14 hodin byla celá akce ukončena.
Akce měla pro Denní stacionář Klokan velký přínos: na vybraném startovném získala 27 200 Kč, nečekaný dar od sdružení Šance pro rozvoj 3 000 Kč, v neposlední řadě je zde i výrazné zviditelnění organizace v rámci Hořic a blízkého okolí jako poskytovatele sociální služby.

Bc. Petr Jakl
 

Související články
Týden pěstounství Královéhradeckého kraje v okolí Zvičiny
Cenu sociálních služeb dostali i studenti královédvorského gymnázia
Na Královédvorsku se vybralo ve Tříkrálové sbírce 343 972 Kč

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 151x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí