Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Domov důchodců opět otevřený pro návštěvy

Redakce / 2.06.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Poslední květnový týden byl pro nás velmi radostný – po dlouhé době jsme při dodržení bezpečnostních hygienických opatření mohli v pondělí v 9:30 otevřít dveře Domova pro návštěvy. Zájem byl obrovský a takřka jsme se nezastavili.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova – 29. 5. 2020 (11. týden)

Uživatelé byli moc rádi, že se po dlouhé době opět mohli opět na živo sejít se svými příbuznými a strávit s nimi příjemné chvilky. Velmi si Vašeho zájmu vážíme a těší nás, když vidíme uživatele opět rozzářené a usmívající se ze setkání s Vámi.

V pondělí se také po delší době uskutečnilo setkání obyvatel s paní ředitelkou. Všechny informovala o nových opatřeních, o změnách času a průběhu návštěv, spolu se sociálním pracovníkem panem Šimkem jim představila, na co se mohou v nejbližší době těšit. V měsíci červnu to například bude místní miniolympiáda, při které budeme soutěžit v nám dostupných disciplínách a oceníme ty nejlepší. Doufáme, že nám bude přát i počasí, abychom pak mohli společně u menšího grilování posedět na zahradě.

Ve čtvrtek mohli uživatelé přiložit ruku k dílu při sázení a přesazování pokojových rostlin. Moc děkujeme za jejich pomoc. 
V pátek paní Mollovou potěšili pracovníci z místního útulku pro pejsky, kteří za ní i s jejím Bleskem přišli na návštěvu. Pro paní Mollovou jsou pejsci její život. Už se moc těší, až padnou i poslední opatření a ona bude za nimi zase moci každý den zajít. Děkujeme…

V tomto týdnu si uživatelé mohli pochutnat například na kuřeti pečeném na zelenině s rýží či rybím karbanátku.

Přišlo nám i velké množství vzkazů z projektu Laskavý dopis, které velmi potěšily naše uživatele v této nelehké době. Dorazil i pozdrav z kabiny hradeckých fotbalistů „A“ týmu, kteří se zapojili do projektu Úsměv do schránky. Moc všem děkujeme.

Jsem velmi ráda, že jsme se konečně dočkali doby, kdy se zase můžete potkávat. I když musíme některá opatření dodržovat a z provozních důvodů jsme nuceni dobu návštěv ještě omezit, věřím, že je nám všem lépe. 
Važme si toho, že se můžeme potkávat a využívejme chvil, kdy je to možné…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

Související články
Reportér popisuje zblízka práci personálu ve dvorském domově důchodců z pozice dobrovolníka

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 382x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět