Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

I v Domově důchodců se vrací život do normálních kolejí

Redakce / 7.05.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Pomalu snad přichází chvíle, kdy je možné začít postupně některá opatření uvolňovat a život v Domově vracet do „normálních kolejí“. V tomto týdnu jsme postupně začali s některými skupinovými volnočasovými aktivitami.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova – 7. 5. 2020 (8. týden)

Ve společnosti pomalu začínáme vnímat rozvolňování opatření v souvislosti s koronavirem. V našem Domově uplatňujeme všechna potřebná doporučení a nařízení, která byla vydána pro pobytové sociální služby. 
Zatím pouze po malých skupinkách a s dodržením patřičných zásad, ale i to bylo pro všechny velmi příjemné zpestření. Uživatelé si mohli ráno před snídaní zacvičit, poslechnout si předčítání zajímavé knihy, zazpívat si své oblíbené písničky za doprovodu kytary, dát si něco dobrého v kavárničce či si zahrát nějakou společenskou hru. 
Všichni byli velmi rádi, že se opět po dlouhé době můžeme vidět, navštívit a účastnit se aktivit, které jsme realizovat nemohli.

Z naší kuchyně jsme si mohli pochutnat například na vepřové kýtě s lusky na smetaně a bramborem či vepřové panence s gratinovanými brambory.

Za dar v podobě dalších ochranných pomůcek děkujeme Asociaci poskytovatelů sociálních služeb ČR. Velmi nás také těší další krásná přání, které nám poslali dobří lidé v rámci projektu Úsměvy do schránky.

Vážení a milí, moc si i vážíme Vašeho zájmu i Vaší podpory, kterou nám vyjadřujete a prosíme Vás ještě nějakou dobu o trpělivost. Doufejme, že „světýlko na konci tunelu“ už začíná být vidět…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 376x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět