Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

V Domově důchodců čekají na druhou dávku očkování, nový pracovník baví lidi o víkendu

Redakce / 5.02.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V tomto týdnu čekal naše uživatele týden plný aktivit, jelikož se již do nich zapojil i nový pracovník. Od této soboty začneme nabízet aktivity i o víkendech.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 4. 2. 2021

Uživatele v sobotu čeká promítání zábavných televizních estrád z dob minulých a v neděli se zájemci mohou těšit na zprostředkování bohoslužby prostřednictvím televizní obrazovky. Pro ostatní budou připraveny individuální aktivity. 

Obyvatelé se v tomto týdnu nejvíce těšili na středu, jelikož se po dlouhé odmlce vrátila do programu tolik oblíbená Kavárnička, kde si opět mohli pochutnat na dobré kávě a zákusku případně chlebíčku. V týdnu nás navštívil i pan farář z Římskokatolické církve a odsloužil bohoslužbu. Nechybělo ani čtení a vzpomínání, zpívání s kytarou, bývávalo a Chytré hlavičky s Aničkou Holínskou. 

V minulých dnech nás opustila paní Masopustová. Nikdy se nevdala a neměla ani blízké příbuzné. Jejím posledním přáním bylo, aby byla pochovaná do hrobu ke své mamince a měla církevní obřad. Společně se nám podařilo její přání vyplnit. Rozloučili jsme se s ní v kostele v Josefově a pak ji uložili na místním hřbitově. Paní Masopustová byla velká milovnice koček. Když jsme přijeli ke hřbitovu, vyšla nám jedna kočka vstříc a po celou dobu obřadu tam byla s námi…

V příštím týdnu bychom měli dostat druhou dávku očkování, doufejme, že vše proběhne stejně dobře, jako u první dávky.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 747x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět