Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > atletika

Už zítra ráno můžete vyrazit na atletický stadion

Redakce / 18.04.2021
Oddíly a kluby zatím nemohou společně trénovat. Jednotlivci, či rodinné mikrotýmy však už mohou vyrazit ZDARMA na stadion pod Hankovým domem. Stále však bohužel platí letité uzavření areálu o víkendech. Chtěli byste, aby byl stadion otevřen i v sobotu a v neděli?

Letní stadion je zpřístupněn v otevírací době veřejnosti zdarma.

K dispozici je atletická dráha, jedno doskočiště pro skok daleký a WC pod tribunou. Nesmí se na trávu fotbalového hřiště.

Otevírací doba pro veřejnost (v závislosti na konání sportovních akcí, tréninků sportovních oddílů apod. – dle rozpisu):

duben a říjen až 14. listopad
pondělí – pátek: 8:00 hod. – 19:00 hod.

září
pondělí – pátek:  8:00 hod. – 20:00 hod.

květen – srpen 
pondělí – pátek: 8:00 hod. – 21:00 hod.

sobota, neděle, svátky – stadion uzavřen – mimo sportovní akce

Stadion je tvořen:

  • fotbalovým hřištěm
  • tartanovou atletickou dráhou
  • doskočištěm pro skok vysoký a do dálky
  • sektorem pro vrh koulí
  • tréninkovým hřištěm
  • skateparkem

Po stranách je terasa a tribuna s občerstvením pro diváky. Provozní a návštěvní řád letního stadionu ke stažení zde Provozní a návštěvní řád hřiště s umělým povrchem ke stažení zde.

Ceník pro sportovní kluby a oddíly ZDE

Chtěli byste, aby byl stadion otevřen i o víkendech? Řekněte to vašemu zastupiteli, nebo podpořte v diskusi na našem Facebooku v tomto příspěvku

FOTOGALERIE - Už zítra ráno můžete vyrazit na atletický stadion

 
Vaše komentáře

Přečteno 278x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí