Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > atletika

ZŠ Schulzovy sady zvítězily v okresním kole OVOV!

Redakce, ZŠ Sch.sady / 21.04.2015, Dvůr Králové nad Labem
V pondělí 20. dubna se konalo v Trutnově okresní kolo závodu Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Z pěti zúčastněných družstev byla čtyři družstva ze Dvora Králové n. L. Dva týmy postavila ZŠ Schulzovy sady, tým budovy A a tým budovy B, po jednom týmu postavila ZŠ Strž a Sokol Dvůr Králové n. L.

Závodníci změřili síly v hodu plným míčem, skocích přes švihadlo, klicích, trojskoku, driblování a běhu na 60 m. Zvítězilo družstvo ZŠ Schulzovy sady budova A před družstvem ZŠ Schulzovy sady budova B a TJ Sokol Dvůr Králové n. L.

Kategorii 2005 zvítězila Adéla Rutrlová před Annou Sedláčkovou a Barborou Síbrovou, ve stejné kategorii chlapců zvítězil Simon Rajsner před Nicolasem Pourem a třetí byl Pavel Rausa, mezi ročníkem 2004 zvítězila Nikola Bujárková před Natálií Chrobokovou a Kateřinou Holubcovou, mezi stejně starými chlapci zvítězil Jakub Flégl před Jakubem Grusem a Ondřejem Schreiberem, V kategorii 2003 patřilo vítězství Sáře Erbenové před Barborou Výprachtickou, u chlapců zvítězil Filip Vlček před Kristiánem Hráským, v ročníku 2002 zvítězila Aneta Sováková před Nelou Drápalíkovou a Nelou Sovákovou, u chlapců zvítězil Jakub Kamberský a na třetím místě skončil Ondřej Vítek, v ročníku 2001 zvítězila Markéta Holmanová před Dominikou Horníkovou a Terezou Hulíkovou, mezi chlapci zvítězil Jan Jindra před Jakubem Mikyskou a v kategorii 2000 zvítězila Jana Holubcová před Natálií Vachkovou a mezi chlapci 2000 zvítězil Jaroslav Polášek a na třetím místě skončil Roman Karel.

Všem vítězům i dalším postupujícím blahopřejeme se skvělým výsledků a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

-pš-

Související články
Okresní kolo odznaku vššestrannosti olympijských vítězů - duben 2016
Úspěch královédvorských šškoláků na republikovém kole OVOV
Kája Lukášová, Kačka Schreiberová a Nela Glosová vybojovaly pro ZŠ Schulzovy sady medaile z republikového finále OVOV
Malé Sokolky mají krásnou reportáž v České televizi v hlavním vysílacím čase
Máme 2 zlaté medaile z republikového finále Sazka olympijského desetiboje! Podívejte se na videa
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 108x
 
Hodnocení článku:
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí