Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Cykloklub Carla.kupkolo.cz se vydal k fotografovi! Podívejte se na fotky i video z fotografování

Redakce / 24.01.2019
Podkrkonošští cyklisté v zimě ladí detaily na další cyklistickou sezonu! Kromě odtrénovaných hodin se v dnešní době klade důraz na prezentaci na internetu. Proto se tým rozhodl vytvořit kvalitní fotografie závodnického týmu, jako můžeme vidět u mnohých profesionálních týmů.
 

FOTOGALERIE - Cykloklub Carla u fotografa

Mezi cíle ateliérového focení můžeme zařadit lepší prezentaci nejen u sponzorů, ale i u široké veřejnosti, ale i utužení kolektivu, vytvoření pocitu sounáležitosti, příjemné atmosféry, případně dalšího impulzu do nadcházejících tréninků a následně závodů. A to se myslím povedlo. K fotografovi dorazila většina týmu a podařily se parádní fotky, kterými se bude tým moci po celý rok prezentovat. Posuďte sami.
Stejně jako v letech minulých vás i letos budeme pravidelně informovat o úspěších týmu. Loňské úspěchy si můžete připomenout níže v souvisejících článcích.

Karolína Bergerová

Podívejte se na krátké video z focení :-)
 

Související články
Členové dvorského oddílu byli na cyklistických závodech v Josefově opět úspěšní
Ve Dvoře Králové se chystá velká cyklistická událost! Čertovy hrady budou ve středu 3. října patřit horským kolům
Cyklistický oddíl CarlaKupkolo přivezl medaile ze středečáku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2113x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí